Transcend DrivePro Body 10: osobní kamera nejen pro hlídače

Reklama

Malá kamera od Transcendu bedlivě nahraje vše, co uvidí, navíc lze tlačítkem pořídit okamžitě fotku. Samozřejmostí je záznam zvuku, spolehlivé uchycení na oděv a odolnost proti vodě.

TranscendDriveProBody10_1

Drobná kamera Transcend DrivePro Body 10 je předurčena k nošení na oděvu, ať už jde o montérky, uniformu apod. Pevná plastová konstrukce snese i nějaký ten pád na zem, odolnost IPx4 značí přežití v dešti. Masivní klip se zubatými čelistmi spolehlivě udrží kameru na opasku, klopě, límci a jiné části oděvu.

TranscendDriveProBody10_2TranscendDriveProBody10_3TranscendDriveProBody10_4TranscendDriveProBody10_5

Kamera nahraje do 1080p rozlišení video se zvukem, stiskem tlačítka zapnutí hned začíná nahrávat. Menší tlačítko pod ním slouží k fotografování. To ještě potvrzuje slabé pípnutí. Úhel záběru je 160 stupňů, podívejte se na záznam a fotky, jak moc toho jde vidět. Natáčení videa je diskrétní, jen poblikává červeně drobná LED na těle kamery.

TranscendDriveProBody10_8TranscendDriveProBody10_7TranscendDriveProBody10_6

Pro spojení s počítačem a nabíjení slouží microUSB pod gumovou krytkou na spodní straně. Tam se také vkládá microSD karta, kterou najdete v balení. Při nočních záíběrech pak pracují infračervené LED u objektivu kamerky. Kamra váží asi 100 g, vnitřní baterie s kapacitou 1 530 mAh ji udrží v provozu pár hodin určitě. Bohužel postrádá jakoukoliv optickou stabilizaci a je to vidět na třesoucích se záběrech. Určitě je dobré ji dát tam, kde se nebude moc hýbat a třepat.

TranscendDriveProBody10_f_4TranscendDriveProBody10_f_3TranscendDriveProBody10_f_2TranscendDriveProBody10_f_1

Kameru nelze nijak uchytit třeba na stativ nebo šňůru na krk, k tomu není určena. Za zařízení Transcendu se platí přes 4 000 Kč…

Transcend DrivePro Body 10 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Video 1080p uvnitř

Video 1080p venku

Reklama