Transcend JetDrive Go 500: fofrem na data [recenze]

Reklama

Hledáte přenosný flash disk pro přenost dat mezi počítačem a vaším iPhonem nebo iPadem? Transcend nabízí kovový flash disk pro okamžité použití a rychlý přenost dat.

Přenosný disk Transcend JetDrive Go 500 můžete koupit ve stříbrné nebo zlaté barvě, v kapacitách 32 nebo 64 GB. Odolnost konstrukce zaručuje použitý zinek, vybroušené tělo v ruce příjemně chladí a vypadá k světu.

Oba konce disku chrání odnímatelné krytky, na jedné straně se nacház konektor Lightning pro mobily a tablety Applu, na straně druhé je vstup USB. Námi testovaný disk s kapacitou 32 GB ukazoval ve skutečnosti využitelných 29,4 GB.

Disk představuje skvělou možnost, jak mezi iPhone a počítačem přenášet data, pro správu dat na flash disku je třeba využít uloženou aplikace JetDrive Go. Na ní najdete průvdce pro procházení uloženými daty i možnost zálohování paměti zařízení. Na disk můžete rovnou ukládat foto a video z fotoaparátu iPhonu, a pak je hned například přenést do počítače. Lightning konektor podporuje max. rychlost přenosu 20 MB/s, u spojení USB 3.1 je to svižnější, až 130 MB/s.

Kovový a elegantní flashdisk Trancend se stane vítaným parťákem například pro sledování filmů v iPadu, na disk je stáhnete z počítače a hned se můžete dívat v tabletu. Co si víc přát?

Transcend JetDrive Go 500 32GB TS32GJDG500G lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Transcend JetDrive Go 500 na videu

https://www.youtube.com/watch?v=X8wEt0KEzJM

Reklama