Transcend JetFlash 380S: v hlavní roli microUSB [test]

Reklama

Čerstvá novinka je zahalena v kovu a nabízí velkou kapacitu paměti. O co že jde? Miniaturní flash disk Transcend nabízí rovnou dva konektory na připojení – USB a microUSB. Spojení s mobily a tablety je tak více než pohodlné!

TranscendJetFlash380_android_1TranscendJetFlash380_android_2TranscendJetFlash380_android_6TranscendJetFlash380_android_3

Transcend JetFlash 380S byla nedávno uvedena na trh a vy si můžete za pár stovek pořídit minimalistickou externí paměť pro váš počítač, ale hlavně telefon či tablet. Vybírejte z kapacit 8, 16, 32 GB a hned ve dvou odstínech – testované stříbrné, nebo hezčí zlaté.

TranscendJetFlash380_android_5TranscendJetFlash380_android_4

Flash disk se v ruce téměř ztrácí, vždyť s krytkou měří jen 28 mm, bez ní pak 25 mm! Z jedné strany zastupuje spojení USB konektor, na straně druhé je klasický microUSB. Zatímco s Windows Phone v Lumii 820 se disk nedomluví, nemá potíže s Androidem v tabletu nebo telefonu. Snadno se dá přehrávat a kopírovat hudba, i další data, vše díky USB OTG. Disk postrádá nějakou diodu, trochu se bojím o krytku, říká si o ztracení. Když však provlečete poutko otvory, tak bude stále s vámi.

Transcend JetFlash 380 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama