Turbo Racing League: tryskový hlemýžď v akci [hra]

Reklama

Tahle závodní hra popírá tvrzení, že hlemýžď je pomalý tvor. Vývojáři pustili uzdu fantazii a převtělili hlemýždě do závodníka, jehož ulitu můžete pořádně vyladit, zvýšit mu výkon a porážet stejně vybavené kolegy na různých typech drah. Hratelnost opět zaručena!

TurboRacingLeague_10TurboRacingLeague_1TurboRacingLeague_12

Turbo Racing League je zajímavá hra zdarma pro Windows Phone 8, která vás spolehlivě zabaví, pokud vás alespoň trochu baví závodění. Vaším úkolem bude ovládat hlemýždě s ulitou, kterého vystřelíte na startu kupředu, aby sbíral rajčata, která poté proměníte za tuning ulity. Svého závodníka obohatíte o spojlery, zvýšíte výkon, točivost, akceleraci a další cenné parametry.

TurboRacingLeague_4TurboRacingLeague_8TurboRacingLeague_7TurboRacingLeague_9TurboRacingLeague_5TurboRacingLeague_13

Závodit budete třeba po autodráze, na stole v místnosti, proti soupeřům, budete se klouzat, zrychlovat, hledat zkratky a plošky pro okamžité zrychlení. K ovládání využijete buď akcelerometr nebo ťukání do mobilu pro řízení směru jízdy, a skluz k projetí zatáček. Postupně budete plnit časové limity na projetí dráhy, časem si koupíte dalšího závodníka, dostanete se na další dráhy. Grafické zpracování je solidní, stejně jako hudební a zvukový doprovod. Vzhůru na start!

TurboRacingLeague_6TurboRacingLeague_3

Reklama