Týden 1: Amazon, Kinzo a Optimus Sol

Reklama

Pokud jste nestihli sledovat náš web od prvního dne provozu, mohl vám některý ze zajímavých článků uniknout. Přinášíme proto stručný přehled toho nejzajímavějšího, co v týdnu od 1. do 7. ledna vyšlo.

Recenze

Amazon Kindle Fire: přichází pokořitel iPadu?

Amazon Kindle Fire: přichází pokořitel iPadu?

 

Tento tablet vyvolal obrovskou vlnu zájmu hned při svém uvedení. Důkladně jsme jej prozkoumali a všechny otázky se pokusíme zodpovědět v recenzi.

 

LG Optimus Sol: s nejjasnějším displejem

LG Optimus Sol: s nejjasnějším displejem (recenze)

 

LG Optimus Sol je typickým zástupcem smatphonů střední třídy. Má velmi solidní výbavu, výrobce zapracoval především na jeho displeji.

 

Sony Ericsson Xperia Arc S: polepšený starý známý

Sony Ericsson Xperia Arc S: polepšený starý známý (recenze)

 

Připadá vám název modelu Arc povědomý? Ano, vzpomínáte dobře, už jej známe bezmála rok a nyní se koukáme na jeho vylepšenou verzi.

 

Verzo Kinzo: pokus o český iPhone

Verzo Kinzo: pokus o český iPhone (recenze)

 

Ostré tvary konstrukce, jméno českého designérského týmu Novague, Android 2.2, solidní funkční výbava s navigací Sygic a bohaté příslušenství. To je charakteristika prvního Androidu s českými kořeny a velkými ambicemi.

 

Sony Ericsson Xperia Ray: ten nejhezčí Android

Sony Ericsson Xperia Ray: ten nejhezčí Android (recenze)

 

Sony Ericsson Xperia Ray patří k nejelegantnějším telefonům loňského roku. A to i přesto, že na obrázcích možná vypadá celkem obyčejně. Nenechte se ale mýlit, tento mobil vás dokáže okouzlit takřka ihned, jakmile jej vezmete do ruky. Nabízí ale mnohem více než jen vzhled.

Další recenze telefonů najdete přímo v příslušné rubrice.

Mobilní operátoři

Když chcete platit předem (srovnání předplacených karet všech operátorů)

Když chcete platit předem (srovnání předplacených karet všech operátorů)

Více než polovina Čechů z různých důvodů nevyužívá paušální program, ale dává přednost předplacené kartě. Tyto služby nabízí všichni čeští operátoři, výběr je tedy skutečně široký a vyznat se v něm není úplně jednoduché. Přinášíme proto podrobný přehled aktuálně nabízených předplacenek a cen, které vám nabízejí.

T-Mobile obnovuje dobíjení na terminálech Sazky, kredit dobijete u všech operátorů

T-Mobile obnovuje dobíjení na terminálech Sazky, kredit dobijete u všech operátorů

Od dnešního dne, tedy 5. ledna, mohou zákazníci T-Mobilu opět dobíjet kredit na terminálech Sazky. Operátor tak obnovil službu, kterou zastavil v březnu 2011, kdy se Sazka potýkala s finančními problémy. Aktuálně můžete na terminálech Sazky dobíjet kredit všech tří mobilních operátorů.

 

Vodafone: jak levně volat a psát s In-kartou ČD (návod)

Vodafone: jak levně volat a psát s In-kartou ČD (návod)

Máte operátora Vodafone a k tomu cestujete s Českými drahami? Díky spolupráci obou subjektů můžete podstatně ušetřit za volání a SMS, stačí vlastnit In-kartu a na webu Vodafone zvolit výhodný tarif. Nepřijdete ani o internet v mobilu, jak tedy na to?

Další informace o operátorech najdete přímo v jejich rubrice.

Hry a programy

Brigády do kapsy: hledejte brigádu efektivně

Brigády do kapsy: hledejte brigádu efektivně (recenze iOS, Windows Phone a Android aplikace)

Sehnat zajímavou a dobře placenou brigádu není v současné době nijak snadné. Problém by vám ale mohla pomoci vyřešit tato aplikace. O jejich kvalitách svědčí i zisk druhého místa mezi všemi českými a slovenskými aplikacemi na 5. ročníku AppParade.

 

Sledování zásilek: na stopě doručovatelům

Sledování zásilek: na stopě doručovatelům (recenze Symbian aplikace)

Využíváte služeb České pošty a nebaví vás netrpělivé vyhlížení doručovatele s očekávanou zásilkou nebo rovnou balíkem? Autoři z Mynokia.cz nachystali jednoduchou aplikaci, která prozradí, kde se zrovna nachází.

 

Battle Frogging II: Angry Birds jinak

Battle Frogging II: Angry Birds jinak (recenze Bada hry)

Vzhledem k neuvěřitelné popularitě Angry Birds, je celkem překvapivé, že se neobjevuje více pokusů tuto hru napodobit. Koncepčně podobnou hru jsem vyzkoušel až nyní, na operačním systému Bada. Je to celkem logické, Angry Birds zatím přímo pro OS Bada neexistují, a tak je konkurence zkouší …

 

Další recenze her a programů pro mobily najdete ve speciální sekci.

Nezapomeňte také

 

Reklama