Týden 12: HTC Sensation, přijde nový operátor

Reklama

V uplynulém týdnu jsme na Mobinfu recenzovali HTC Sensation XE a pěkný tablet od Vodafonu. Většina událostí se točila kolem ČTÚ, který certifikoval první kalkulačku mobilních tarifů a informoval o návrhu podmínek aukce, která by měla vyústit v příchod nových operátorů na český trh.

Mobilní telefony

HTC Sensation XE: pořádně velký a hlučný mobil

HTC Sensation XE: pořádně velký a hlučný mobil (preview)
Dalo by se říct, že se opakuje stejná písnička v podání HTC. Opět velký displej, rozměrná konstrukce, Android, ovšem pozor. Inovovaný Sensation dostal nové barvy na tělo a hlavně se chlubí hudebním zážitkem v podání sluchátek Monster Beats by Dr. Dre.

Rodina HTC Desire a Sensation: nejvyšší mobilní liga

Rodina HTC Desire a Sensation: nejvyšší mobilní liga
HTC patří k největším producentům mobilů s operačním systémem Android. Dnes se blíže podíváme na jeho mobily z řady Desire a Sensation, které patří mezi to kvalitnější, co výrobce pro Android vytvořil. I zde se ale najdou kontroverzní modely.

Emporia Talk Comfort: seniorů král

Emporia Talk Comfort: seniorů král (recenze)
Co musí splňovat seniorský mobil? Pohodlné ovládání a čitelné písmo. Obě tyto vlastnosti dovádí tahle Emporia téměř k dokonalosti. Sháníte-li jednoduchý seniorský mobil, máte před sebou takřka dokonalého kandidáta.

Nokia 6680: nadšená propagátorka videohovorů (retro)

Nokia 6680: nadšená propagátorka videohovorů (retro)
Rozvoj 3G sítí v Česku s sebou přinesl zajímavé telefony. V roce 2005 Eurotel prodával Nokii 6680, která mu sloužila k propagaci 3G pokrytí pro datové přenosy a hlavně videohovory. Mobil slouží dodnes – živé fotky!

Jak fotí Motorola XT910 Razr

Jak fotí Motorola XT910 Razr
Motorola Razr má docela zdařilý 8Mpx fotoaparát, podívali jsme se proto, jak fotí. V článku najdete celou řadu ukázkových fotek, takže kvalitu fotoaparátu snadno posoudíte sami.

Vodafone Smart Tab 10: kapsářům se nehodí

Vodafone Smart Tab 10: kapsářům se nehodí (recenze)
Větší ze sourozenecké dvojice tabletů od Vodafonu se v datových přenosech vyzná. Kromě Wi-Fi surfuje přes 3G sítě, vyzná se v mapách, ovládne kancelářské dokumenty, přehraje filmy s titulky, a to vše na velkém displeji.

Přehled kapitol

  1. Mobilní telefony
  2. Mobilní operátoři
  3. Aplikace, hry a programy

Nezapomeňte také

Reklama