Týden 16: HTC One S a nové tarify T-Mobile

Reklama

Mobilní hry, programy a ostatní

Rádio v mobilu – nalaďte stanice Evropa 2 a Frekvence 1

Rádio v mobilu –  nalaďte stanice Evropa 2 a Frekvence 1

Patříte mezi fanoušky Evropy 2 a Frekvence 1? Pak sáhněte po svém mobilu, a pokud v něm máte iOS, Android nebo Windows Phone, můžete je poslouchat, kdekoliv budete. Stačí být v dosahu datové spojení, ať už mobilní sítě nebo Wi-Fi. Aplikace umí budit rádiem!

Shogun: Rise of the Renegade: střílej, střílej

Shogun: Rise of the Renegade: střílej, střílej (recenze hry)

Vzpomínáte na staré vesmírné střílečky na automatech? Tahle hra vám ty časy připomene. Vše zůstalo při starém – záplavy nepřátel, ďábelská hratelnost i obtížnost, nad kterou dnešním hráčům zůstává chvílemi rozum stát.

3 zajímavé kalendáře pro Android

3 zajímavé kalendáře pro Android (recenze aplikací)Kalendář a jeho synchronizace je velmi důležitou výhodou každého smartphonu. V tomto článku jsme se podívali na tři různé kalendáře, kterými můžete nahradit standardní kalendář Androidu. A všechny umí víc než na co jste zvyklí.

WP Zprávy: hltejte zprávy o Windows Phone s námi!

WP Zprávy: hltejte zprávy o Windows Phone s námi!

Jako fanoušci systému Windows Phone si nesmíte nechat ujít praktickou aplikaci WP Zprávy. Za vás totiž ohlídá všechny novinky na nejrůznějších odborných webech, ať už domácích nebo zahraničních. Náš magazín Mobinfo.cz se nově zařadil mezi informační zdroje!

Burn the Rope: oživte oheň ve svých telefonech

Burn the Rope: oživte oheň ve svých telefonech

Hlásíte se k pyromanům nebo vás jen uchvacuje pohled do ohně? Pak si musíte zahrát totálně návykovou hru, v níž budete oheň zapalovat, ovládat a přitom pálit různou havěť. Směr hoření ovlivníte nakláněním mobilu!

Reader2Go: pohodové čtení RSS

Reader2Go: pohodové čtení RSS (recenze aplikace)

Sháníte-li kvalitní RSS čtečku pro systém Windows Phone, dříve či později musíte narazit na Reader2Go. Nemá pouze vysoké hodnocení, na rozdíl od konkurentů se jedná o freeware. Nutná je ovšem spolupráce s Google Reader.

Nezapomeňte také

Přehled kapitol

  1. Mobilní telefony
  2. Mobilní operátoři
  3. Aplikace, hry a programy

Reklama