Týden 2: Samsung Wave III, Motorola Defy Plus

Reklama

Neuteklo vám něco zajímavého v druhém týdnu roku 2012? Přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího, co jsme v minulém týdnu na Mobinfo.cz vydali, v tomto speciálním víkendovém článku.

Recenze

Motorola Defy Plus: odolný mobil s dobrou výbavou

Motorola Defy Plus: odolný mobil s dobrou výbavou (recenze)Snad to příliš nezakřikneme, ale vše nasvědčuje tomu, že se alespoň částečně vrací doba odolných mobilů. Po Xperii Active mají uživatelé na výběr nově i tuto Motorolu.

 

 

Samsung Wave III: nová vlna na obzoru

Samsung Wave III: nová vlna na obzoru (recenze)

 

Samsung Wave III je prvním telefonem s operačním systémem Bada 2. Sice o něm není tolik slyšet, jako o konkurenci, to ale neznamená, že by snad na své soupeře výrazněji ztrácel.

 

Nokia 701: vklouznete do náruče Symbianu Belle?

Nokia 701: vklouznete do náruče Symbianu Belle? (recenze)

Zaoblený smartphone byl prvním modelem Nokia se systémem Symbian Belle. Vzhled si půjčila od C7, dostala 1GHz procesor a hlavně podporu NFC plateb.

 

 

Aligator D100: levný dualSIM si na vás posvítí

Aligator D100: levný dualSIM si na vás posvítí (recenze)Chcete koupit malý telefon s barevným displejem, podporou dualSIM, fotoaparátem a kartami microSDHC? Aligator D100 toto splňuje, pochlubí se hmotností jen 66 g, nechybí hudební přehrávač a sluchátka.

 

 

Sony Ericsson Xperia Pro: symfonie s klávesnicí

Sony Ericsson Xperia Pro: symfonie s klávesnicí (recenze)Mobilních telefonů s klávesnicí a Androidem stále není tolik, kolik bychom si přáli. Xperia Pro ale mezeru na trhu zaplňuje velmi dobře. Nabízí takřka vše, co by mohl žádat i náročnější zákazník a cena je přitom nastavena velmi rozumně. Je to skutečně skvělý mobil!

 

Mobilní operátoři

Srovnání internetových balíčků: data v mobilu jsou hit

Srovnání internetových balíčků: data v mobilu jsou hitČeští operátoři nabízí aktuálně třináct internetových balíčků a tarifů. Poradíme vám, jak si mezi nimi vybrat ten, který co nejpřesněji odpovídá vaším potřebám. Volte podle množství stažených dat nebo požadované rychlosti.

 

 

Vodafone: Velikonoční ošatka aplikací naděluje i tento víkend

Vodafone: Velikonoční ošatka aplikací naděluje i tento víkendVelikonoční vánoční nadílka Vodafonu nekončí ani v novém roce a ještě do konce ledna 2012 operátor nabízí ke stažení zajímavé aplikace, za které byste jindy platili. Nažhavte své Androidy, Symbiany a iPhony a pojďte stahovat!

 

 

Aplikace

Movieloci: na stopě filmům

Movieloci: na stopě filmům (recenze iOS aplikace)

Zajímají-li vás filmy, jen těžko můžete ignorovat stránky Filmová místa. Zabývají se dokumentováním míst v ČR, na kterých se natáčely všemožné filmy a seriály. Před nedávnem autoři konečně představili i mobilní verzi svého projektu.

 

SkyView: hvězdné nebe nade mnou

SkyView: hvězdné nebe nade mnou (recenze Bada aplikace)

Sledování nočního nebe s pomocí mobilního telefonu mne nikdy příliš nelákalo. Patřím ale evidentně k menšině, protože většina uživatelských reakcí je velmi kladných. Aplikaci na toto téma jsem vyzkoušel až nyní a k nadšeným reakcím se musím přidat.

 

Cestovní pojištění: buďte v klidu nejen na lyžích

Cestovní pojištění: buďte v klidu nejen na lyžích (recenze Symbian aplikace)Zimní dovolené a cesty za sněhem jsou v plném proudu, při cestách do zahraničí je nutné myslet na pojištění. S touto aplikací ve třech krocích zařídíte pojištění nejen pro sebe, také pro svoji rodinu či přátele.

 

 

Nezapomeňte také

Reklama