Týden 22: Nokia Lumia 610, historie Vodafone a chyby v ČTU

Reklama

V uplynulém týdnu jsme stihli recenzi dvou telefonů Nokia, podrobněji se podívali na značku LG, hudební telefony Sony Ericsson a představili si novinku od Sony. Přehlédnout byste také určitě neměli historii společnosti Vodafone nebo zmatky s analýzou od ČTU.

Kapitoly článku

Mobilní telefony a zařízení

Sony Xperia go: odolný mobil s tradicí

Sony Ericsson je sice minulostí, vypadá to ale, že některé telefony od Sony budou přinejmenším navazovat na starší modely zaniklé značky. A rozhodně jsme rádi, že se to týká i outdorového smartphonu. Těch je totiž na trhu stále nedostatek.


Reproduktor Nokia Play 360°: NFC probudí dirigenta

Hudební příslušenství od Nokie nabízí několik druhů připojení mobilu, dobře vypadá a hraje hodně nahlas. Dojem z prostorového zvuku zvládá dobře, za hudební zážitky je bohužel nutné pořádně zaplatit.

Huawei Ascend G300 a konkurence

O tomto telefonu Huawei se od počátku mluví jako o mimořádně cenově výhodném smartphonu, který zničí konkurenci skvělým poměrem cena/výkon. Ascend G300 už je pár týdnů v prodeji a tak si můžeme dobře ověřit, nakolik byly původní informace pravdivé a zda na ně konkurence zareagovala.

Nokia Lumia 610: nejlevnější okna v prodeji (recenze)

Nejmladší zástupkyně chytrých Lumií už se prodává a dokazuje, že smartphony nemusí mít vícejádrové procesory. Slabší hardware s sebou však nese omezení instalace aplikací a rozvážnější chod. Má vůbec Lumia 610 šanci na úspěch?

Nejlepší telefony LG

Jste věrní jedné mobilní značce? V tom případě se vám bude líbit výběr telefonů, který jsme pro vás vymysleli. Nejdůležitějším kritériem bude příslušnost ke správnému výrobci, až na druhém místě zohledníme také cenu. Vybereme nejlepší mobil za čtyři tisíce, osm tisíc a bez cenového omezení. Pokračujeme s LG.

Revoluční Sony Ericsson Walkmany: hudební závisláci

Vzpomeňte s námi na hudební mobily Sony Ericsson. Speciální tlačítka přehrávače, inovativní hudební funkce, dokonce chytrá platforma Symbian UIQ. Walkmanů se po celém světě prodaly desítky milionů kusů, který jste měli vy?

Nokia Lumia 610 v pouzdru: změňte jí visáž silikonem

Pouzdro Nokia CC-1039 koupíte hned v pěti různých barvách, takže jej snadno sladíte s barvou mobilu nebo třeba vašeho outfitu. Měkký kryt z pružného silikonu obejme hrany Lumie 610, přičemž nebrání přístupu k tlačítkům na boku.

HTC Radar: postřehy z dlouhodobého používání

Špičkový smartphone s Windows Phone 7.5 Mango denně používám, tady jsou mé kladné i záporné zkušenosti. Máte zájem o HTC Radar nebo jej vlastníte? Pochlubte se s vašimi dojmy, nebo vás uhranula Nokia Lumia s navigací zdarma?

Tipy a triky pro Sony Xperia S

Sony Xperia S je po dlouhé době prvním smartphonem od Sony. Už jsme vám nabídli recenzi i hodnocení kvalit fotoaparátu, nyní ještě přidáváme několik zajímavých postřehů, které vám snad používání tohoto telefonu trochu ulehčí.

Zajímavé telefony s cenou kolem 3 000 Kč

Tentokrát jsme výběr telefonů neomezovali žádnými konkrétními parametry ani specifikacemi, prostě jsme si jen vybrali pět telefonů, které se dají pořídit za velmi sympatickou cenu a nabízejí alespoň trochu ucházející funkce.

Nokia 603: NFC a ladné tělo jako Lumia 710 (recenze)

Telefon s 1,3GHz procesorem prohání operační systém Nokia Belle, který nabízí kompletní datovou podporu, přihazuje NFC a 5Mpx fotoaparát. To vše doplňují barevné kryty a ladné tvary konstrukce.

Nezapomeňte také

Kapitoly článku

Reklama