Týden 22: Nokia Lumia 610, historie Vodafone a chyby v ČTU

Reklama

Operátoři, aplikace, služby

Tabletoví šílenci: za co rozdával Vodafone tablety?

Přinášíme videozáběry nejšílenějších kousků, co jsou schopní lidé provést pro to, aby dostali tablet Vodafone Smart Tab 10 zdarma. Soutěž probíhala v minulých týdnech, šílené náměty se vybíraly a pak filmovaly. Podívejte se s námi na vítěze!

Photo Timeline: fotky v souvislostech (aplikace)

I když má operační systém Windows Phone jistě nejstylověji řešenou galerii fotek, objevují se i zde zajímavé alternativy. Zalíbila se nám především aplikace Photo Timeline, která fotky zajímavě skládá podle času a místa pořízení.

Vodafone představuje 4GB a 10GB datový tarif, mění podmínky dokoupení FUP

Vodafone bude mít od 7. června dva nové datové tarify s FUP 4 a 10 GB, k tomu změní podmínky při dokupování FUP v případě, že ho vyčerpáte před koncem měsíce. K novým tarifům nabízí zajímavou slevu, pokud si je pořídíte na druhou SIM.

Feed Me Oil: pozor na drahou ropu (aplikace)

Společnost Chilingo připravila pro mobilní hráče další pecku. Po fenomenálním Cut The Rop si určitě zapamatujete i Feed Me Oil. I tentokrát bude hrát svou roli krmení, ale nejspíš trochu jinak než byste očekávali.

T-Mobile na prázdniny zlevní roaming

T-Mobile dnes představil prázdninové novinky ve své datové nabídce. Zlevní ceny za volání, sníží cenu datového balíčku na polovinu a mezi zvýhodněné země zařadí Egypt, Chorvatsko a Turecko. Přečtěte si podrobnosti.

O2 uvádí nový datový tarif výhradně pro Facebook

Používáte v mobilu skutečně plnohodnotný internet, nebo jen kontrolujete statusy na Facebooku? Pokud pro vás platí spíše druhá možnost, určitě vás zaujme nový datový tarif O2, který slouží právě jen k práci s Facebookem.

ČTÚ odvolává: levnější volání způsobila chyba v mezinárodní studii

ČTÚ vydal tiskovou zprávu s opravenými výsledky mezinárodní studie analytické společnosti Teliogen. Podle ní nevoláme o tolik levněji, jak se zdálo před pár dny. Podívejte se na podrobné údaje.

RollandGarros: koukejte raději na Eurosport (aplikace)

Minulou neděli začal v Paříži jeden z největších tenisových turnajů, slavné Roland Garros. Pokud jste zapálenými tenisovými fandy, nebo vás prostě jen zajímá, jak si vedou čeští tenisté, možná vás zaujala tato oficiální aplikace.

Hlas, data, telefon: Historie společnosti Vodafone

Vodafone pochází z Velké Británie a původně se jedná o vojenskou firmu. Do Česka vstoupil tak, že koupil společnost Český Mobil, provozovatele sítě Oskar. Pojďte si připomenout nejzajímavější okamžiky mobilní historie.

Vodafone Menu: ušetřete tisíce za oblečení, obuv i dovolenou

Portál Vodafone Park je šikovný správce kontaktů, dají se z něj odesílat SMS a MMS zdarma, funguje tu i registr hovorů. Sekce Vodafone Menu servíruje řadu zajímavých slev u nejrůznějších prodejců, slevu dostanete na jedno kliknutí prostřednictvím SMS.

T-Mobile nabízí za dobití Twistu týden volání zdarma

Pokud patříte k více než 2,5 milionu majitelů předplacené karty Twist, můžete v červnu získat volání do sítě T-Mobile na sedm nocí zdarma. Stačí, pokud libovolným způsobem dobijete na svou kartu alespoň 300 Kč.

O2 v červnu: Samsung Galaxy S III za 15 tisíc

V červnovém ceníku telefonů O2 září Samsung Galaxy S III za nedotovanou cenu 14 995 Kč. Podívejte se na kompletní přehled cen a inspirujte se, třeba si vyberete nový mobil.

Nezapomeňte také

Kapitoly článku

Reklama