Týden 6: LG Optimus Hub, Samsung Galaxy Y

Reklama

V šestém letošním týdnu jsme pro vás připravili recenzi jednoho z nejoblíbenějších telefonů, Samsungu Galaxy Y. K tomu vycházela několikadílná reportáž z T-City, města budoucnosti, které T-Mobile (resp. Deutsche Telekom) buduje v německém Friedrichshafenu. Pojďte si připomenout to nejzajímavější, o čem jsme psali.

Mobilní telefony

Samsung Galaxy Y: osedlejte si levný Android

Samsung Galaxy Y: osedlejte si levný Android (recenze)

Operátor O2 má tento Samsung v nabídce a chlubí se jím v kampani na chytré telefony. Je suverénně nejlevnějším Androidem operátora, poskytuje rychlá data a Wi-Fi, takže sociální sítě budou stále pod kontrolou.

 

 

 

Duel odolných: Motorola Defy+ vs. Sony Ericsson Xperia Active

Duel odolných: Motorola Defy+ vs. Sony Ericsson Xperia Active

Po dlouhém období bez vybavených odolných telefonů jsme se konečně dostali do situace, že si můžeme vybírat. Tyhle dva přístroje jsou si docela podobné, zkusili jsme proto zjistit, který se vyplatí koupit víc. Zhodnotíme jednotlivé vlastnosti a vybereme lepší přístroj.

 

 

 

Konečně! Aktualizace Symbian Belle pro chytré Nokie ke stažení

Konečně! Aktualizace Symbian Belle pro chytré Nokie ke stažení

Spousta majitelů smartphonů Nokia netrpělivě vyhlížela slibovanou aktualizaci se Symbianem Belle, který nahradí dosavadní Symbian 3 a Anna. Právě se dočkali, Nokia ji šíří prostřednictvím aplikace Nokia Suite, takže je potřeba počítač. Máme návod krok za krokem.

 

 

 

Nokia 3410: vyladěná klasika bez antény a Navi Key (retro)

Nokia 3410: vyladěná klasika bez antény a Navi Key (retro)

Zaoblené Nokie byly před 10 lety hodně v oblibě. Vzpomínáte na 3310 i 3330? Tak v jejich závěsu přišla 3410, která měla vynikající klávesnici, přinesla podporu Javy a stahování přes wap, líbily se i obrázkové zprávy.

 

 

 

Nokia Lumia 800: revoluční telefon v nevinně bílé barvě

Nokia Lumia 800: revoluční telefon v nevinně bílé barvě

Novinka severského výrobce rozšířila paletu barev, v nichž ji koupíte v obchodech a u operátorů. Jako čtvrtá barva přišla na řadu bílá s lesklým povrchem. Jiné odlišnosti nehledejte, i cena zůstává stejná jako u ostatních, k dostání během února. Co na ni říkáte?

 

 

 

Operátoři

Vodafone DvojSIMka: elegantní řešení bytí a nebytí na příjmu

Vodafone DvojSIMka: elegantní řešení bytí a nebytí na příjmu

Vodafone nabízí skvělou možnost mít jedno telefonní číslo na dvou SIM současně. Využití služby DvojSIMka není nijak záhadné, stačí často střídat telefony, mít pevnou handsfree v autě, datovat přes modem či používat tablet, tady všude se uplatní.

 

 

 

Chytněte si české operátory na všech sítích

Chytněte si české operátory na všech sítích

Chcete sledovat nejnovější informace o nových službách, tarifech, telefonech v nabídce svého operátora, nebo chcete jen s něčím poradit? Napojte se na sociální sítě, buďte s ním v kontaktu 24 hodin denně a nic vám neunikne.

 

 

 

Vodafone pokračuje v posilování signálu 2G sítě

Vodafone pokračuje v posilování signálu 2G sítě

Ani přes neustálý hon za větším pokrytím signálem 3G nezapomínají operátoři na starší 2G a 2,5G sítě. Vodafone pokračuje v obměně vysílačů za modernější, což povede ke zlepšení signálu vně i uvnitř budov.

 

 

 

Vyrazte za sněhem s 30% slevou na skipass (pro zákazníky O2)

Vyrazte za sněhem s 30% slevou na skipass (pro zákazníky O2)

Vzhledem k aktuálnímu mrazivému počasí se možná o víkendu chystáte někam lyžovat. Pokud jste zákazníky O2 (ať už mobilními nebo pevnolinkovými), můžete za skipass ve vybraných ski areálech výrazně ušetřit. Poradíme vám, jak na to.

 

 

 

Aplikace

Ski Info: aktuální zpravodajství z lyžařských areálů

Ski Info: aktuální zpravodajství z lyžařských areálů (Android a Bada aplikace)Na telefonech s operačními systémy Android a Bada můžete prostřednictvím bezplatné aplikace Ski Info sledovat aktuální sněhovou situaci v českých a slovenských lyžařských střediscích. 

 

 

ZombiesVsAliens: a budou padat hlavy

ZombiesVsAliens: a budou padat hlavy (recenze hry)Hry s tématikou zombií jsou velmi rozšířené, ale zkombinovat to ještě s mimozemšťany zase tak obvyklé nebývá. Tahle hra se o to pokouší. Vaší základní výbavou bude srp a světelný meč. Vyhrát se nad přesilou sice nedá, pokusíte se ale přežít co nejdéle. 

 

 

Lumia Music a Lumia Ringtone: nechte mobil hrát

Lumia Music a Lumia Ringtone: nechte mobil hrát (aplikace)

Uhranula vás Nokia Lumia a chcete z ní mít kousek ve svém Windows Phone telefonu? Stáhněte si tyto aplikace, zažijete efektní vizualizace v barvách Lumia, k tomu vám budou hrát speciální melodie.

 

 

 

Gyro 13: nejlepší hra pro iOS?

Gyro 13: nejlepší hra pro iOS? (recenze hry)Označit Gyro 13 za nejlepší hru pro systém iOS je možná trochu troufalé, vážně ale nevím o jiné, která by tak skvěle namíchala hratelnost, ovládání, obtížnost, fyzikální model, grafiku a ještě jednou hratelnost. To vše se navíc povedlo českým vývojářům! 

 

 

Pět zajímavých českých aplikací pro Windows Phone

Pět zajímavých českých aplikací pro Windows Phone

Pořídili jste si Nokia Lumia a hledáte nějaké užitečné aplikace? Nebo už požíváte Windows Phone telefon déle a chtěli byste mít více programů, které se hodí speciálně pro ČR? Zkusíme vám jich několik poradit. Dokážou nejen pomoct, ale ušetřit i spoustu času.

 

 

 

ČT24: nemrznoucí tok informací do mobilu

ČT24: nemrznoucí tok informací do mobilu (aplikace)

Čeští vývojáři nachystali za podpory Nokie a Microsoftu aplikaci ČT24 pro Windows Phone. Prostřednictvím bezplatné aplikace v mobilu budete mít obsah portálu ČT24.cz a navíc si kdykoliv můžete pustit živé vysílání zpravodajského kanálu ČT.

 

 

 

Snake 97: prožeňte hada na displejích smartphonů

Snake 97: prožeňte hada na displejích smartphonů

Populární hru s nenažraným hadem, která se zapsala neodmyslitelně do paměti milionům mobilních fanoušků, si můžete užít na velkých dotekových displejích. Zůstala jí skvělá hratelnost, svébytná grafika a hlavně náboj, který vás na dlouhé minuty přinutí ke hraní.

 

 

Nezapomeňte také

Reklama