Týden 7: Samsung Galaxy W a Prada Phone by LG

Reklama

V sedmém týdnu jsme na webu Mobinfo.cz otestovali zajímavý Samsung Galaxy W a uveřejnili několik zajímavých preview. Za zmínku stojí například Prada Phone by LG 3.0 nebo nový tablet od Samsungu představený na celosvětové premiéře v Praze. Podívejte se na to nejzajímavější, co u nás v uplynulém týdnu vyšlo.

Přístroje (mobily, příslušenství)

Samsung Galaxy Tab 2 (7.0): Nový tablet představený v Praze

Samsung Galaxy Tab 2 (7.0): Nový tablet představený v Praze (preview)Samsung představil v Praze na European Foru své nové produkty. Vedle nejrůznější audio či video techniky stojí za zmínku především nový tablet Galaxy Tab 2. V Evropě by se měl začít prodávat v průběhu března, je tedy nejvyšší čas podívat se, co je Samsung Galaxy zač.
 
 

Nokia Purity Stereo Headset HD by Monster: špičkový zvuk

Nokia Purity Stereo Headset HD by Monster: špičkový zvuk (recenze)

Nejen k telefonům Nokia Lumia 710 a 800 si můžete pořídit kvalitní uzavřená sluchátka, která koupíte v několika barvách. Stylové příslušenství se opravdu povedlo, pochválit můžeme design i zvukový projev. Nebo raději pořídíte špunty stejné značky?

 

Véčkový styl mobilní komunikace v plné kráse (retro)

Véčkový styl mobilní komunikace v plné kráse (retro)
Véčková konstrukce telefonů se dnes mezi výrobci moc nenosí a je to škoda. Podívali jsme se do mobilní historie na véčka, která si zasloužila pozornost svým designem, provedením, více displeji, blikajícími diodami, chybějícími anténami.
 
 
 

PRADA Phone by LG 3.0: podejte si ruce s luxusem

PRADA Phone by LG 3.0: podejte si ruce s luxusem (preview)
Spojení výrobce LG s módní značkou PRADA není nijak převratné, čest máme již se třetím stylovým mobilem. Opět na scénu přichází výjimečná cena, design, poutavá výbava a technické zpracování. Smartphone s Androidem je k mání také u českého T-Mobilu.
 
 

Konec nudy! Tipy ke koupi barevného mobilu

Konec nudy! Tipy ke koupi barevného mobilu

Chcete přítelkyni, sobě, nebo někomu jinému pořídit telefon s barevnou konstrukcí? Máme pro vás přehled zajímavých mobilů, které nejsou nudně černé, obsahují výměnné kryty nebo se jinak barevně odlišují. Přehled telefonů doplňují aktuálně dostupné barvy v českých obchodech.

 

Samsung Galaxy W: tenhle Android se podařil

Samsung Galaxy W: tenhle Android se podařil (recenze)
Naše první nadšení ze setkání s tímto členem Galaxy rodiny ani po recenzi neopadlo. Telefon neudělá vrásky na čele mobilním fanouškům, kteří chtějí kvalitní displej, hardwarový výkon, paměť, multimédia, solidní výdrž a hlavně sympatickou cenu.
 
 

Služby a aplikace

Šetřete, dokud můžete: Srovnání studentských tarifů

Šetřete, dokud můžete: Srovnání studentských tarifů
Studenti mají nízké příjmy a i ty nejraději investují do zábavy. Určitě jim proto přijde vhod mobilní tarif se zvýhodněnou cenou. Přinášíme proto srovnávací přehled studentských nabídek všech mobilních operátorů.
 
 

Infolinky operátorů: jak se dostat k živému člověku?

Infolinky operátorů: jak se dostat k živému člověku?

Asi nejsme sami, kdo nemá příliš rád hlasové automaty na infolinkách (nejen) mobilních operátorů. Jak se ale dostat k živému člověku? Vyzkoušeli jsme to a upřímně řečeno, čekali jsme to lehčí. Operátoři si většinou své zaměstnance pečlivě střeží a k zákazníkům je jen tak snadno nepustí.

Vodafone má zelenou síť

Vodafone má zelenou síť
Vodafone se snaží v rámci své společenské odpovědnosti využívat pro napájení mobilní sítě co nejvíce obnovitelných zdrojů elektrické energie. Aktuálně se mu to daří přibližně ze 70 % a i těch zbylých 30 se snaží přírodě kompenzovat.
 
 
 

Pro starší a pokročilé: výhodný tarif O2 Senior

Pro starší a pokročilé: výhodný tarif O2 Senior

Pokud je vám více než 60 let, můžete si u O2 aktivovat výhodnější tarif Neon S Senior. Oproti klasickému Neon S má výhodu výrazně nižší ceny, ostatní vlastnosti jsou totožné.
 
 
 

Vyhrajte nový smartphone s aplikací Horská služba

Vyhrajte nový smartphone s aplikací Horská služba
Česká pojišťovna spustila na svých facebookových stránkách zajímavou soutěž. Stačí si nainstalovat aplikaci Horská služba, vyfotit se s telefonem a můžete vyhrát iPad nebo Samsung Galaxy Mini. A soutěžících zatím moc není.
 
 
 

Sedm povedených témat pro Nokia Belle

Sedm povedených témat pro Nokia Belle
Každé mobilní prostředí se dříve či později okouká. U smartphonů ale není žádný problém ho změnit. Tentokrát jsme se zaměřili na Symbian a zkusili najít několik pěkných témat, které by váš telefon osvěžily. Vše úplně zdarma

 

MoboPlayer vs. MX Video Player: skvělé videopřehrávače pro Android. Který je lepší? (srovnání aplikací)

MoboPlayer vs. MX Video Player: skvělé videopřehrávače pro Android. Který je lepší? (srovnání aplikací)
Vadí vám, že si přehrávač v telefonu neporadí s různými typy videa? Nainstalujte si něco lepšího! Vyzkoušeli jsme dva freewarové programy, které mají na Android Marketu výborné hodnocení. Zkusíme rozhodnout, který toho umí víc.
 
 

Sedm nejzábavnějších her, nejen pro iOS

Sedm nejzábavnějších her, nejen pro iOS
Rádi hrajete na mobilních telefonech hry? Pokud vás více zajímají ty jednodušší a důležitá je pro vás především hratelnost, těchto šest herních pokladů prostě nesmíte minout. Dost možná je znáte, možná vás ale aspoň některou z nich překvapíme.
 
 

Line Birds: leťte ptáčci moji kupředu

Line Birds: leťte ptáčci moji kupředu (recenze hry)
Jednoduché hry mají neskutečné kouzlo. Ať už vyžadujete skvělou hratelnost a zajímavou grafiku, budete s touto bezplatnou hrou spokojeni. Ptáci nemusejí být stále naštvaní, ale mohou se chtít jen tak proletět a to co nejdále. Pomůžete jim?
 
 

Nokia Belle: aktualizace pod drobnohledem, co vše nabízí

Nokia Belle: aktualizace pod drobnohledem, co vše nabízí
Už pár dní je k dispozici aktualizace operačního systému Symbian v mnoha populárních Nokiích. Pojďme se podívat, co nová aktualizace Nokia Belle nabízí, jak vypadá prostředí a co vše lze nastavit. Nachystali jsme 110 komentovaných displejů!
 
 

Helium: konečně budete mluvit jako skřítci

Helium: konečně budete mluvit jako skřítci (aplikace)
Z názvu aplikace můžete tušit, o co půjde. K zábavě ale nebudete potřebovat balónky a drahé helium, postačíte si s telefonem s Windows Phone. Bezplatná aplikace umí pořádně pobavit okolí, vyzkoušejte říkanky i písničky.
 
 
 

Nezapomeňte také

Reklama