Týden 8: Prada Phone by LG, Huawei Ideos X3

Reklama

V osmém týdnu jsme otestovali dva stylové mobily, Prada Phone od LG a Huawei Ideos X3 s výměnnými kryty. S předstihem se objevily první přístroje, které budou k vidění na blížícím se Mobile World Congressu. K tomu nám operátoři trochu zamíchali svými tarify.

Kapitoly článku:

  1. Mobilní telefony
  2. Aplikace, programy a hry
  3. Mobilní operátoři

Mobilní telefony

Huawei U8350 Boulder: Android dostal QWERTY klávesnici (videopreview)

Huawei U8350 Boulder: Android dostal QWERTY klávesnici (videopreview)Tenhle levný Android si můžete dokonale osahat. Doteky má rád na displeji i QWERTY klávesnici, hodit se bude hlavně milovníkům sociálních sítí a komunikace. Mobilu nechybí nic podstatného, smířit se musíme s Androidem 2.2 a pomalejším procesorem.

 

 

Nokia Lumia 710 v akci: takhle fotí a natáčí růžová modelka

Nokia Lumia 710 v akci: takhle fotí a natáčí růžová modelka

Novinka Nokie zavítala do redakce a tak jsme zkoušíme schopnosti jejího 5Mpx fotoaparátu. První dojmy nejsou vůbec špatné, zvládá makro i zhoršené světelné podmínky, pro video by se hodil lepší stabilizátor. Vyzkoušejte pohodlné prohlížení fotek v prezentaci!

 

LG Optimus 4X HD na MWC: když dvě jádra jsou málo

LG Optimus 4X HD na MWC: když dvě jádra jsou máloLG jde v mobilním vývoji na přední příčky. Představením tohoto mobilu vyzývá konkurenci a má nabito ostrými: Anroid 4.0, čtyřjádrový procesor NVidia Tegra 3 s taktem 1,5 GHz, 16 GB paměti a veliký True HD IPS displej s rozlišením 1 280 × 720 bodů.

 

 

Rodina Carl Zeiss: společenství špičkových mobilních fotografů

Rodina Carl Zeiss: společenství špičkových mobilních fotografůSvět fotografování jméno Carla Zeisse zná velice dobře. Díky výrobci Nokia se objevilo ve fotomobilech, kde si snadno vydobilo renomé uznávané značky. Nokia s německým výrobcem optických součástek spolupracuje 7. rokem a každý tak může mít svého Zeisse v kapse.

 

 

LG Optimus 3D Max na MWC: další pohled do 3D světa

LG Optimus 3D Max na MWC: další pohled do 3D světaMobilní kongres v Barceloně přinese 3D zážitky díky novému smartphonu LG. S telefonem si užijeme speciální 3D prostředí Androidu, 3D hry, pořizovat budeme 3D fotky a videa. Speciální aplikace umožní prohlížení Google Earth ve 3D a umí toho ještě více.

 

 

Huawei Ideos X3: barevné rozjímání

Huawei Ideos X3: barevné rozjímání (recenze)Telefony Huawei se stihli za poslední rok na českém trhu docela zabydlet. Uživatelé si mohli ověřit, že se nejedná o žádnou nespolehlivou značku, naopak mohou těžit z kombinace nižších cen a nadprůměrné výbavy. Je takový i Huawei Ideos X3?

 

 

Nokia N90, N91, N92, N93: multimediální hvězdy (retro)

Nokia N90, N91, N92, N93: multimediální hvězdy (retro)Mobilní historie pamatuje na funkcemi nabušené Nokie, které nebraly ohled na peněženky a kapsy uživatelů. Přerostlé véčkové konstrukce telefonů za 20 000 Kč se daly všelijak vyklápět, radovali jsme se z 3,5mm jacku, pevných disků, autofokusu a VGA videa.

 

 

PRADA Phone by LG 3.0: testováno na ženách (recenze)

PRADA Phone by LG 3.0: testováno na ženách (recenze)Nejnovější telefon od LG budí pozornost nejen u žen. Ladné tvary tmavé konstrukce a obří displej nejsou tak obvyklé, logo světoznámé módní značky na mobilu taktéž. Jak se s Pradou žije, to jsme se snažili zjistit u drahých poloviček, některé názory nepřekvapily.

 

 

Čtěte dále: Aplikace, programy a hry

Reklama