Týden 8: Prada Phone by LG, Huawei Ideos X3

Reklama

Kapitoly článku:

  1. Mobilní telefony
  2. Aplikace, programy a hry
  3. Mobilní operátoři

Aplikace, programy a hry

Heavy Gunner 3D a Turbo Fly HD: dříve placené, nyní zdarma

Heavy Gunner 3D a Turbo Fly HD: dříve placené, nyní zdarma (recenze her)Na Samsung Apps si můžete momentálně stáhnout dvě výborné hry, které ještě nedávno byly placené. V obou případech se jedná o skvělou zábavu, je jen na vás, jestli preferujete střílečku nebo závodění.

 

 

Desetkrát poznámky pro Android – které jsou nejlepší?

Desetkrát poznámky pro Android – které jsou nejlepší?Zůstává otázkou, proč většina telefonů s Androidem nenabízí žádnou aplikaci pro poznámky. Android Market vám ovšem tento nedostatek bohatě vynahradí. Má to ale háček, aplikací je tolik, že je obtížné se v nich vyznat. Zkusili jsme si s tím poradit za vás.

 

 

TAXIcheck: konec nepoctivých taxikářů

TAXIcheck: konec nepoctivých taxikářů (recenze aplikace)O téhle skvělé aplikaci se nemluví tak často, jak by si bezesporu zasloužila, proto dovolte malé připomenutí. Pokud vás štvou neustálé zprávy o podvodech taxikářů, lze jim učinit snadnou přítrž. Tenhle program totiž dokáže zkontrolovat, jestli náhodou neplatíte trochu moc vysokou částku.

 

 

SMS Rezervace pro SA: když cestujete se Student Agency

SMS Rezervace pro SA: když cestujete se Student Agency (recenze aplikace)Všichni pravidelní cestující, kteří využívají služeb společnosti Student Agency, pravděpodobně vlastní otevřenou, nebo alespoň kreditovou jízdenku. S její pomocí si můžete kdykoliv rezervovat vybrané spojení. Místo složitého SMS kódu lze ovšem využít tato jednoduchá aplikace.

 

 

Naučte Lumii, co ještě neumí (přehled aplikací)

Naučte Lumii, co ještě neumí (přehled aplikací)Telefonu Nokia Lumia 800 jsme se věnovali hodně podrobně a většinou jsme chválili. Ani tenhle mobil ale není dokonalý a některé funkce byste mohli postrádat. Většina problémů se ale dá vyřešit chytrými aplikacemi z Marketplace. Několik tipů jsme pro vás připravili.

 

 

Move the Box: krabice musí pryč!

Move the Box: krabice musí pryč! (recenze hry)Nad touto logickou hříčkou jsem strávil poslední dva dny a hrál a hrál. Její princip je přitom velmi jednoduchý a pochopíte ho takřka okamžitě. Vyřešit všechny levely vám ovšem dá pořádnou práci. A čeká jich na vás opravdu hodně.

 

 

66Block: Tetris naruby

66Block: Tetris naruby (recenze hry)Tetris asi zná každý. Skládáte kostičky na sebe a snažíte se, aby postupně ubývaly. Jak se ale taková hra dá hrát naopak? 66 Block vám dá odpověď. Musíte na sebe naskládat co nejvíce kostiček a snažit se, aby se celá konstrukce nezbortila.

 

 

Čtěte dále: Mobilní operátoři

Reklama