Uber je konečně v Brně, svezte se zdarma! [aplikace]

Reklama

Populární přepravní služba Uber je od 1. února dostupná v Brně, tento víkend se jezdí zdarma, po zadání kódu AHOJBRNO dostanete slevu 300 Kč na první jízdu do konce března!

Uber přichází po Praze i do Brna, přesně se svojí službou uberPOP. Nabízí svezení s řidiči po Brně a okolí, na základě poptávky z mobilní aplikace. Funguje to podobně jako cv případě Liftago, o němž jsme již psali. Po instalaci aplikace stačí zařídit účet nebo se přihlásit sociální sítí Googlu nebo Facebook. Po kontrole vašich údajů, zadání čísla a platební karty v aplikaci můžete hned objednávat svezení. Uber slibuje auta typu Fabia, a přistavení do pár minut.

Aplikace využívá GPS mobilu, nebo zadejte adresu startu a cíle manuálně. Pokud se k vám dostane slevový kód, uložte si jej do aplikace. Aktuálně funguje třeba promo kód AHOJBRNO pro slevu 300 Kč z první jízdy do konce března 2017. Cenu objednávky vidíte v aplikaci, uberPOP jezdí po Brně za solidní ceny – nástupní sazba 25 Kč, za 1 km 9,90 Kč, 1 minutu jízdy 3 Kč. Minimální cena objednávky je 55 Kč. Pokud pošlete pozvánky z aplikaci svým přítelům, dostanete pár desetikorun slevu na vaše příští jízdy. V aplikaci můžete sdílet vaši platební kartu s rodinnými příslušníky nebo se přidat do firemní flotily.

Víkend uberPOP ZDARMA!

O víkendu 3.-5. 2. se po Brně bude jezdit zdarma, do aplikace napište kód UBERVIKEND a máte 4 jízdy po 150 Kč zdarma, útratu navíc zaplatíte vy.

Reklama