Učesat, vyfotit… Selfiebrush

Reklama

Fenomén „selfie“ se po internetu rozšířil velmi rychle a jeho popularita zatím neupadá. Nesmíme se tedy divit, že nyní světlo světa spatřil tzv. „selfiebrush“ (brush – kartáč na vlasy), který nám dle výrobce pomůže udělat tu nejlepší selfie.

Se selfiebrush se v mžiku propojí technologie a krása. Placatý kartáč slibuje profesionální výsledky a díky tvaru, který má prý skvěle padne do ruky.

SelfieBrushes

Horní slot zajišťuje pohodlné vložení i vyjmutí telefonu, bez jakéhokoliv poškození. Postraní levý slot umožňuje přístup k ovládání hlasitosti při poslechu hudby či telefonování. Přední otevřená strana je pak přizpůsobena pohodlnému procházení webu nebo psaní textových zpráv. Vpravo od telefonu je umístěno i zrcátko, pro kontrolu vašeho vzhledu naprosto nezbytné.

Selfiebrush je zatím k dostání v černé fialové a růžové barvě a pouze pro iPhone 5 a 5S. Výrobce ale slibuje, že selfiebrush se brzy objeví i pro jiné telefony. Zatím je bohužel dostupný pouze ve Spojených státech za cenu 20 dolarů (asi 400 Kč), pokud budete mít cestu, můžete objednávat z www.selfiebrush.com.

Reklama