U:fon otevírá síť regionálních poboček: v Jihlavě, Brně, Pardubicích, Hradci Králové a Praze

Reklama

Je to jen pár dní, co se U:fon přestěhoval do nového sídla, nyní otevírá síť deseti poboček a partnerských prodejen v krajských městech. Do konce roku navíc hodlá navýšit počet zaměstnanců a opět (stále nekonkrétně) slibuje rozjezd služeb v síti GSM.

O stěhování U:fona do nového sídla jsme vás již informovali. Čtvrtý operátor na našem trhu se ale připravuje na mnohem razantnější změny. Koncem loňského roku se zbavil dluhů a získal nového majitele, letos hodlá výrazně zvýšit počet zaměstnanců, otevřít síť poboček a začít poskytovat služby v sítích GSM.

Alespoň o prvních dvou krocích hovoří naprosto otevřeně. Do konce roku 2013 by se do řad U:fona mělo zapojit 40 nových zaměstnanců, přičemž dalších 25 už stihl nabrat za leden a únor. Při převzetí krachující firmy novým majitelem přitom většina lidí na výplatní pásce U:fona zůstala.

Ufon-prodejna

V krajských městech letos přibude 10 nových poboček, právě nyní U:fon otevírá svá zastoupení v Jihlavě, Brně, Pardubicích, Hradci Králové a Praze. Kromě toho rozšiřuje síť partnerských prodejen, čili míst, kde můžete získat služby U:fona, i když je provozuje někdo jiný.

Ohledně plánů v síti GSM jsme se opět nedozvěděli nic konkrétnějšího než staré známé tvrzení, že vše se děje „zejména s ohledem na naše plány rozšířit služby o GSM“. Osobně tipuji, že se U:fon postaví do houstnoucích řad virtuálních operátorů, oficiálně ale nic potvrzeno nebylo.

Reklama