Update Nokia Lumia 800 s lepším výkonem baterie přijde v dubnu (aktualizováno)

Reklama

Dlouhé čekání se konečně blíží ke svému závěru. Nokia zveřejnila termíny aktualizace modelu Lumia 800, který přinese lepší výkon baterie. Dočkat bychom se měli ještě během dubna. Kromě lepší baterie dojde také na zlepšení zvukové kvality hudebního přehrávače.

Pokud jste četli naše postřehy k Lumiím, určitě jste nepřehlédli naše ujištění, že výdrž baterie by měl v budoucnu zlepšit update. Nokia konečně zveřejnila oficiální data, kdy se dočkáme. Softwarová verze s označením 1600.2487.8107.12070 se má objevit v dubnu, v některém z těchto dnů: 4.4, 11.4. nebo 18.4. Které datum je to správné by snad mělo jít poznat z této tabulky, upřímně ale přiznávám, že já to z ní nepoznám.

Podle prohlášení výrobce by se výdrž baterie měla posunout mezi nejlepší hodnoty mezi současnými smartphony se stejnou kapacitou baterie, jakou má Lumia 800 (1450 mAh).

Na reálné výsledky už budeme čekat jen pár dnů, pokud si chcete udělat vlastní srovnání, máte nejvyšší čas výdrž svého telefonu změřit a porovnat s novými hodnotami. Jak provést aktualizaci systému jsme psali zde.

Aktualizace: podle tiskové zprávy společnosti Nokia byla první fáze aktualizací vypuštěna už včera a týká se i velkého množství telefonů, kterou jsou mezi českými zákazníky. 

Reklama