Užijte si cestu s aktualizovanou aplikací Nokia MHD Beta

Reklama

Aplikace pro nalezení vhodného spojení po 550 městech celého světa dostala aktualizaci s vylepšenými ikonami a ovládáním. Pro nás je zajímavá možnost vyhledání spojení v Praze, na Slovensku s Nokií v kapse procestujete Bratislavu.

Nová betaverze Nokia MHD Beta (v originále Nokia Transport) přichází pro všechny Nokie Lumie. Aktualizace je ke stažení ode dneška a postupně bude k instalaci během 1-2 dní, v současné chvíli se nám do redakční Lumie nepodařilo zatím stáhnout. Popis vylepšení si tak půjčíme z blogu Nokia Conversations.

Nokia MHD Beta jde využít v Praze a Bratislavě, zbývající města světa zkontrolujete ve speciálním seznamu podle světových kontinentů na webu Nokie. Pokračujte sem.

Verze 2.3 nabízí intuitivnější rozhraní s velkými ikonami, lepším zobrazením bodů zájmů. Vylepšilo se hledání stanic MHD, graficky je vidět trasa, kterou s MHD pojedete. Samozřejmě aplikace umí najít tu nejlepší trasu, pamatuje si již zadané cíly a oblíbené body zájmu (kavárna, hotely apod.). V aplikaci graficky uvidíte, která navržená trasa trvá nejdéle, jaké prostředky je potřeba využít. Nokia MHD se umí aktualizovat, tak snad počítá se změnami jízdních řádů.

Pro stažení využijte QR kód nebo odkaz:

Reklama