V červnu je Chytré auto za korunu

Reklama

T-Mobile nabízí zařízení pro Chytré auto za korunu namísto standardních 3 999 Kč. V ceně paušálu jsou nejen informace vyčtené z palubního počítače, ale také pokrytí vozu Wi-Fi a asistenční služby v rámci EU.

Chytré auto je zařízení, které zapojíte do OBD portu automobilu, a následně máte přístup k řadě zajímavých informací o stavu a poloze vozu, baterie, poruchách a dalších věcech. Krabička navíc pokryje interiér vozu signálem bezdrátové sítě Wi-Fi, ke které může být připojeno až pět mobilů či tabletů.

K dispozici jsou dva tarify.Tarif Chytré auto WiFi Standard přináší datový limit 5 GB za 249 Kč měsíčně, verze WiFi Premium s limitem 20 GB za 499 Kč za měsíc. Všichni zákazníci v nesnázích se mohou spolehnout na asistenční služby, které získají bezplatně v rámci svého paušálu či předplacené karty.

Pro T-Mobile zajišťuje asistenční služby v hodnotě 1 500 Kč za rok společnost ÚAMK („Žlutí andělé“), a to jak v Čechách, tak i v rámci Evropské unie. Asistenční služby zahrnují mimo jiné příjezd, odjezd a práci mechanika při problémech na cestách, odtah v případě poruchy, zapůjčení náhradního vozidla, náhradní ubytování nebo náhradní dopravu pro posádku a non-stop informační linku v češtině a angličtině.

Reklama