V Praze je první shellka na světě, kde lze myčku platit mobilem

Reklama

Shell zavedl v Praze na první své benzince na světě možnost placení myčky přes mobil. Myčku lze mobilem také kompletně ovládat.

Služba je aktuálně dostupná nejen na čerpací stanici Shell ve Výstavní ulici v Praze, která byla první na světě, ale i na dalších osmi stanicích Shell po celém Česku. Další samozřejmě budou přibývat. Jak vše funguje?

Přijedete do myčky a mobilem naskenujete QR kód, který na ní najdete. Následně na mobilu zvolíte potřebný mycí program, aniž byste museli vystupovat, jít domluvit mytí do obchodu, a riskovat, že vás někdo předběhne. Mobil či tablet pak vygeneruje kód, který zadáte do myčky, a pak už si jen užíváte mytí. To je tímto automaticky také zaplaceno.

Abyste mohli službu využívat, musíte si nejprve stáhnout Digitální peněženku Masterpass by Mastercard. Do ní pak zadáte svou platební kartu, případně i věrnostní kartu Shell. Následně pak můžete přes mobil platit nejen mytí, ale i palivo.

Služba je dostupná na čerpacích stanicích Shell Olomoucká ul., Brno, Shell Nákladní ul., Jablonec nad Nisou, Shell Košická ul., Liberec, Shell Karlovarská ul., Plzeň, Shell Přemyslova ul., Plzeň, Shell Výstavní ul., Praha 4, Shell Bohdalecká ul., Praha 10, Shell Průmyslová ul., Praha 10 a Shell Hradecká ul., Sušice.

 

Reklama