Válcuje Huawei svou konkurenci?

Reklama

Společnost Huawei roste opravdu raketovým tempem a dnes je již důstojným konkurentem velikánů na trhu s telefony. Pojďte se společně s internetovým obchodem Huramobil.cz podívat na historii této značky.  

Historie značky Huawei

Huawei Technologies Co. Ltd. je mezinárodní společnost, která byla založena v roce 1987 v Číně v Šen-čenu. Její raketový růst a rostoucí vliv způsobil, že se telefony Huawei staly velice oblíbené. Od doby svého vzniku se společnost stala jedničkou ve výrobě chytrých mobilních telefonů v Číně a třetí na celém světě, hned po Samsungu a Apple. Huawei v současné době zaměstnává v Evropě přes 7500 lidí, část z nich pracuje v oblasti výzkumu a vývoje. Zároveň provozuje 13 výzkumných a vývojových center v 8 evropských zemích (Finsku, Belgii, Francii, Irsku, Německu, Itálii, Velké Británii a Švédsku) a provozuje také řadu společných inovačních a výzkumných center s telekomunikačními a ICT partnery.

Do České republiky Huawei vstoupil v roce 2003. Tato neznámá firma se ale rychle zařadila mezi jedničky na trhu. Dnes už asi není nikdo, kdo by Huawei neznal. Tuto společnost má většina z nás spojenou s výrobou prémiových telefonů, které jsou známé skvělým designem, novými technologiemi a inovacemi. Vybrat si navíc můžete ze široké nabídky produktů, kde každá řada telefonů má svůj specifický název, pod kterým se skrývá jedinečnost výrobku. Řada Mate „dokonalá technologie“, řada P „dokonalá móda“, řada G „dokonalá hodnota“, řada Y „dokonalá přístupnost“ a nově také řada Nova.  

Jak se vyslovuje Huawei?

Napadlo vás někdy, že se Huawei čte jinak než se píše? My v České republice jsme si to totiž trochu zjednodušili, jinak to totiž není tak jednoduché, jak to vypadá. Když si zadáte na internetu, jak se vyslovuje Huawei, dozvíte se opravdu zajímavé věci. Naleznete, že se vyslovuje „chua-wej“, „ua uej“ nebo “wah-way”. Správnou výslovnost si také můžete natrénovat s videem How to pronounce Huawei na Youtube.com. My raději zůstaneme u českého klasického “huawej”. Se správnou výslovností by nám stejně nikdo nerozuměl :).

https://www.youtube.com/watch?v=KGAqvpYLiGw&feature=youtu.be

Huawei mobilní telefony

Za první Huawei mobilní telefon je považováno véčko s názvem U626. To se pyšnilo 2,4” TFT displejem s rozlišením 240 x 320. Bylo dokonce přizpůsobené pro 3G síť a začalo se prodávat v roce 2005, jeho výhodou měla být nízká cena. Později bylo vyhlášené jako nejlepší mobil s 3G.  

Dnes má Huawei opravdu širokou nabídku smartphonů, které spojuje jedinečný design a bezkompromisní výkon. Vybrat si třeba můžete vlajkovou loď Huawei P10, která se pyšní kovovým tělem a displejem o velikosti 5,1”. Samozřejmě nechybí duální fotoaparát, který vznikl ve spolupráci s Leicou. Těšit se tak můžete na 20mpx černobílý a 12mpx barevný fotoaparát. Nechybí ani čtečka otisků prstů a skvělý výkon. Pokud zrovna šetříte, jistě vás potěší také Huawei Y3 II. Nebo se podívejte na další telefony v nabídce Huramobil.cz.

Že je o telefony Huawei zájem dokazuje i oblíbenost videí na našem Youtube kanále Huramobil.cz. Naše videa mají celkem přes 100 tisíc shlédnutí a to určitě není konec. Popularita této značky raketově roste a my v Huramobil.cz se velice těšíme, co dalšího tento skvělý výrobce přinese.

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den nebo si jej můžete vyzvednout na 454 výdejních místech po celé ČR.

Reklama