Vánoce 2012: jaké mobilní příslušenství koupit?

Reklama

Hledáte nějaký šikovný doplněk k telefonu, kterým byste udělali radost vašim blízkým? Kupte jim handsfree, nová sluchátka, repráček, šikovné rukavice nebo taky originální držák! Naše nabídka vánočních tipů pokračuje zajímavým příslušenstvím.

Reproduktor Nokia MD-11

Nechcete moc utratit a přitom zařídit hodně hudby? Zajímavý externí reproduktor s nepřeslechnutelným projevem vyrobila Nokia, ale je kompatibilní s jakýmkoliv telefonem nebo jiným zdrojem hudby. Připojení přes 3,5mm jack, napájení na tři tužkové baterie a výdrž až 50 hodin. Drobný doplněk koupíte v různých barvách. Přečtěte si naši recenzi!

Nokia MD-11 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pavoučí držák Breffo Spiderpodium

Originální držák pro nejrůznější telefony, který si natvarujete tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat. Pogumovaná ohebná konstrukce neklouže, každá z osmi nožek obsahuje tři prohlubně, naznačující klouby k ohýbání. Vestavěný ohebný kov však můžete tvarovat na jakémkoliv místě, takže fantazii se opravdu meze nekladou. Přečtěte si naši recenzi!

Držák Breffo Spiderpodium lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Mobilní rukavice sGloves

Zimní rukavice sGloves by se mohly stát povinnou výbavou každého majitele dotykového telefonu, tabletu. Zájemce osloví především díky vetkanému stříbru do celé plochy rukavic, tedy nevodí pouze špičky vybraných prstů. V zimě tak nemusíte sundávat rukavice při psaní SMS či ovládání přehrávače. Více informací v článku. Rukavice stojí 390 Kč a koupíte na www.sgloves.cz.

 Autohandsfree SuperTooth Crystal

Elegantní handsfree na sluneční clonu udělá radost všem řidičům. Nenápadné zařízení  s jednoduchým ovládáním a hlasitým projevem umožní pohodlné telefonování při jízdě. Více v naší recenzi!

i-Tec Supertooth Crystal lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Stylové handsfree Nokia BH-111

Levné a stylové a především barevné, takové je bluetooth handsfree od Nokie. Je to spíše módní doplněk, s nímž se dá vychutnat hudba nezávisle na hluku okolí. Špunty padnou skvěle do uší, citlivý mikrofon nabídne možnost telefonování. Více v naší recenzi!

Nokia BH-111 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama