VÁNOCE: 3 tipy na barevný telefon

Reklama

Nudí vás stále stejné černé telefony? Štve vás pozérská bílá? Nezoufejte, barevných telefonů sice není mnoho, najít se ale rozhodně dají. V rámci našich vánočních tipů pro vás máme tři tipy na přístroje přímo hýřící barvami!

Nokia Lumia 800 a 610

Na prvním místě musíme jmenovat telefony Nokia Lumia. Z aktuálně prodávaných jsou to především modely Lumia 800 a Lumia 620, snad již brzy se začne prodávat Lumia 920. Ty, s nimiž prozatím musíme vystačit, jsou vybaveny operačním systémem Windows Phone 7.5, vyznačují se velkým dotykovým displejem a hlavně je seženete v celé řadě barevných variant. Patří ale mezi smartphony, tak jsou cenově trošku výše.

Nokia Lumia 800 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia Lumia 610 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Vodafone 860 Smart II

Na druhém konci cenového spektra je levný smartphone Smart II brandovaný logem Vodafonu. Je zajímavý jednak tím, že má operační systém (Android, byť ve starší verzi), jednak svou nabídkou barev. Přímo v balení totiž dostanete čtyři barevné zadní kryty, z nichž každý sestává z vlastního krytu a rámečku. Můžete tak snadno vytvořit až 16 různých variant, které lze navíc střídat podle nálady.

Vodafone 860 Smart II lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia 500

Do třetice opět Nokia, tentokrát s operačním systémem Symbian a označením Nokia 500. Seženete ji v černé nebo bílé variantě, každá z nich má v krabici navíc dva výměnné zadní kryty, modrý a červený. Celkem jsou tak k dispozici čtyři barevné verze, z nichž tři můžete libovolně střídat. Když odhlédneme od barev, jedná se o průměrný smartphone s 5Mpx fotoaparátem (bez autofokusu), který ovšem podporuje paměťové karty.

Nokia 500 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama