VÁNOCE: 3 tipy na levný smartphone

Reklama

Do Štědrého dne sice ještě zbývá měsíc a půl, s nákupem vánočních dárků ale nemusíte otálet. Počínaje dnešním dnem vám tu a tam přineseme tři zajímavé tipy z určité kategorie. Třeba vás inspirují a ulehčí vám alespoň trochu v pověstném předvánočním shonu a stresu.

Nokia C5-03

Pokud jste příznivci dnes již nepříliš podporovaného operačního systému Symbian, sáhněte po Nokii C5-03. Jedná se o pěkný smartphone s dotykovým displejem, seženete ho dokonce v několika barevných variantách. Rychlostí procesoru sice nikoho příliš neuchvátí, má ale 5Mpx fotoaparát a podporuje paměťové karty. Seženete ho přibližně za 2 500 Kč.

Nokia C5-03 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Huawei Ascend G300

Mezi nejzajímavější telefony na českém trhu patří v současnosti Huawei Ascend G300. Čtyřpalcový displej zobrazuje nabídky operačního systému Android, procesor má solidní gigahertzovou taktovací frekvenci. Fotoaparát je sice také „jen“ pětimegapixelový, na rozdíl od Nokie má ale autofokus. Cena se aktuálně pohybuje okolo 4 500 Kč, dostanete za ni ale skvělý telefon.

HUAWEI Ascend G300 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Ericsson Xperia Mini

Do třetice doporučujeme vaší ctěné pozornosti telefon dnes již neexistující značky Sony Ericsson. Dobře poslouží všem, kteří milují miniaturní telefony se skvělými funkcemi hudebního přehrávače. Za přibližně 3 500 Kč získáte skvělý rychlý mobil s Androidem, 5Mpx fotoaparátem s autofokusem a dobrou podporou datových přenosů. A navíc je krásně malý a barevný, pro holky ideální.

Sony Ericsson Xperia Mini lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama