VÁNOCE: 3 tipy na tablety

Reklama

V našem seriálu vánočních doporučení pokračujeme tentokrát do jisté míry nemobilním tématem. Doporučíme vám totiž tři tablety, které si můžete přát od Ježíška. A kdo ví, třeba budete mít štěstí, a pod stromečkem nějaký takový přístroj najdete.

Apple iPad a iPad Mini

Přehled tabletů prostě nelze začít ničím jiným než Apple iPadem. Od podzimu máte navíc na výběr, zda chcete klasický iPad s displejem takřka desetipalcovým, nebo jeho menší (a o něco méně výkonnou) variantu s displejem sedmipalcovým. Pokud si chcete připomenout, jaký je mezi nimi rozdíl, podívejte se do tohoto článku.

Nový Apple iPad 32GB Wi-fi MD329HC/A lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPad Mini 16GB WiFi MD528HC/A lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Google Nexus 7

Už z názvu tohoto tabletu vyplývá, že za ním stojí Google, tvůrce operačního systému Android, který ho používá jako svůj referenční tablet. V těle Nexusu 7 najdete čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz a 1 GB paměti. Pro uložení vlastních dat pak slouží interní úložiště s kapacitou 16 GB. Podrobnější informace v tomto článku.

Google Nexus 7 32GB 3G lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Emgeton Consul

Tablet z české dílny nabízí 9,7 palcový displej s rozlišením 1 024 × 768 bodů. O pohon se stará jednojádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, k dispozici je 1GB operační paměť a čtyř, osmi nebo šestnáctigigabajtové úložiště s podporou microSD karet. Podrobné informace najdete v tomto článku.

Emgeton Consul 8 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama