VÁNOCE: 3 tipy na top mobil

Reklama

Náš vánoční miniseriál pokračuje tipy na tři top modely různých značek. Pokud jste opravdu nároční a na nějakou korunu při nákupu nového telefonu nekoukáte, je tento článek určen přímo pro vás. Vy ostatní se můžete alespoň na chvíli zasnít.

Apple iPhone 5

Mnohými je za top model považován iPhone, což není úplně správné, protože je to jediný model amerického výrobce. Na druhou stranu je iPhone vážně skvěle vybavený telefon s výbornými funkcemi a perfektně vyladěným operačním systémem. Zapomenout nesmíme ani na vynikající displej uzpůsobený ovládání prsty a intuitivní uživatelské prostředí. Pokud si chcete notoricky známé výhody iPhonu připomenout, podívejte se na naši recenzi.

Apple iPhone 5 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC 8X

Několik barevných variant, rychlý procesor a operační systém Windows Phone 8, to jsou charakteristiky nového telefonu HTC 8X. Na rozdíl od WP8 telefonů jiných výrobců už se prodává i v Česku. Jeho procesor má dvě jádra taktovaná na 1,5 GHz, displej na úhlopříčce 4,3 palce zobrazuje 1 280 × 720 bodů. Zajímavý je také fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, autofokusem a diodovým bleskem, který umí natáčet 1080p videa.

HTC Windows Phone 8X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S III

Pokud chcete top model s Androidem, je pro vás tím pravým přístrojem právě Samsung Galaxy S III. Připravte se na poněkud větší rozměry, které ale vyvažuje skvělý jemný displej a vynikající výkon veškerého hardwaru. Procesor je dokonce čtyřjádrový, paměti je tolik, že nebude vědět, co si s ní počít, fotoaparát vytváří snímky v rozlišení 8 Mpx (autofokus a diodový blesk samozřejmostí). Podívejte se na naši podrobnou recenzi.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama