Vánoce jsou tady a mobilní operátoři opět nadělují. Co si letos pro zákazníky připravili?

Reklama

Každoročně před Vánoci se mobilní operátoři předhání v atraktivnosti nadílky. I letos si pro nové a stávající zákazníky připravili vánoční dárky. Nadělují především data zdarma. Vánoční zážitky tak můžete sdílet ostošest s přáteli i s rodinou a nezaplatit ani korunu.

Dostáváte rádi dárky? Pokud ano, pak je ten správný čas, rozbalit nadílku od vašeho mobilního operátora. Využíváte-li služby jednoho ze tří největších tuzemských poskytovatelů, přinášíme malý přehled toho, co na vás pod „mobilním“ stromečkem čeká.

Až do konce ledna si můžete být blíž bez počítání dat s Vodafone

Vodafone si na Vánoce připravil kampaň s heslem „Milujte se a spojte se.“ Už v listopadu představil operátor novou službu Vodafone Pass. Bez počítání dat si tak lze datovat v rámci čtyř balíčků, a to Social Pass, Video Pass, Chat Pass a Music Pass.

O vánočních svátcích si ale lidé mají být blíž, a to nejen bez počítání dat, ale i bez počítání peněz, proto Vodafone naděluje Social Pass zdarma až do konce ledna 2018. Pokud by vám ale jen sdílet vánoční radosti na sociálních sítích nestačilo, můžete zdarma také sledovat oblíbené vánoční pohádky. Jestliže na Štědrý den, chcete i chatovat, jako by se nechumelilo, pak už si budete muset zaplatit 99 Kč měsíčně za Chat Pass. Stejnou částku zaplatíte i za čtvrtý balíček Music Pass.

O2 rozdává bonus až 16 000 Kč, podmínkou je sjednání dražšího tarifu

Mobilní operátor O2 naděluje novým i stávajícím zákazníkům, a to bonus ve výši až 16 000 Kč. Zákazníci si tak mohou vybrat mobilní telefon nebo herní konzoli Xbox s výraznou slevou. Podmínkou pro získání vánočního dárku je sjednání vyššího tarifu.

U mobilních telefonů můžete získat slevu až 4 000 Kč, pokud si sjednáte nový FREE tarif za 399 Kč a více. Sleva 2 000 Kč čeká na zákazníky, kteří si pořídí Internet HD, O2 TV nebo přejdou na vyšší tarif. Bonus 1 000 Kč pak mohou využít jako odměnu věrní klienti. U Xboxu můžete dosáhnout na slevu až 7 000 Kč.

T-Mobile naděluje telefony, hodinky a kamery za 1 Kč

Co se vánočních dárků týká, pak se ani T-Mobile nenechá zahanbit. Zákazníci operátora mohou vybírat opravdu z hvězdných dárků. Ten, kdo si nyní koupí jeden z mobilních telefonů, dostane druhý za 1 Kč, chytré hodinky nebo kulatou kameru s vysokou odolností.

Nechcete si kupovat nový telefon, nevadí, pak můžete využít druhého dárku, a to internetu v mobilu zdarma. Stačí si tak vybrat den v týdnu, kdy chcete surfovat neomezeně a nezaplatit ani korunu. Akce platí do konce ledna 2018. Navíc T-Mobile opět přichází s vánoční nadílkou za dobití pro klienty, kteří využívají služby prostřednictvím předplacené karty. Posledním hvězdným dárkem je rychlý internet s televizí za 499 Kč na měsíc a k tomu videotéka na 2 měsíce zcela zdarma.

Reklama