VÁNOCE: Kompletní přehled operátorských akcí

Reklama

Operátoři připravili na letošní Vánoce několik akcí pro současné i nové zákazníky. Abyste se s dostatečným předstihem řádně zorientovali a mohli třeba ještě přejít ke konkurenci, přinášíme jejich kompletní přehled.

O2 účtuje hovory po hodinách

O2 představilo svou vánoční nabídku hned natřikrát. Nejprve tedy zimní nabídka Extra výhod – slev v různých obchodech – kterou mohou všichni zákazníci využit třeba pro pořízení vánočních dárků. A pokud se budete po válení u televize potřebovat trochu protáhnout, v rámci Extra výhod si můžete koupit třeba permanentku na lyžování. Bližší info zde.

Druhý vánoční dárek se týká majitelů paušálních tarifů. O2 snížilo měsíční paušály na tarify Chytrý Neon, k některým navíc přidalo více dat, než je standardně v nabídce. Tento dárek ale mohou využít jen noví zákazníci (nikoli ti stávající), kteří se uváží na určitou dobu. Bližší info zde.

Do třetice je tu nabídka pro majitele předplacenek. Ti mohou volat do sítě O2 za cenu 6 Kč/hod. Přesně tolik totiž stojí jedna minuta hovoru, který může trvat až hodinu. Další minuty (ale pozor, jen při volání do O2) operátor neúčtuje, pro volání do ostatních sítí platí standardní podmínky. Bližší info zde.

T-Mobile nabízí volání za 2,50 Kč/min

Pokud dobijete svůj Twist částkou 300 Kč, budete volat za 2,50 Kč/min do všech sítí na měsíc, u nižšího dobití na týden. Libovolný internetový tarif si můžete pořídit s 25% slevou po celou dobu trvání smlouvy. U nižších tarifů S námi 390, 590 a 790 získají jejich stávající uživatelé volání do vlastní sítě na tři měsíce zdarma. Noví zákazníci vyšších tarifů S námi 990, 1490 a 3290 získají na dva nebo tři roky 30% slevu na měsíční paušál.

Podrobné informace o vánoční nabídce T-Mobilu si můžete přečíst v tomto článku.

Vodafone volá za 7 Kč

Předplacenka Vodafone karta bez limitu stojí 200 Kč a jde ji zakoupit od 15. listopadu 2012 do 31. ledna 2013. Hovory se účtují 60+1, cena volání do ostatních sítí je 7 Kč/min, což není zrovna málo. Do vlastní sítě však můžete hovořit za 7 Kč celou hodinu, pak se hovor přeruší. Za poslání jediné SMS zaplatíte 2,40 Kč. Pokud koupíte a aktivujete do 31. ledna 2013, dostanete 100 SMS na měsíc do všech sítí. Informace najdete zde.

Reklama