VÁNOCE: nakupujte dárky s novými Extra výhodami

Reklama

O2 inovovalo nabídku Extra výhod. V zimní sezóně si můžete pořídit se slevou například skipass. A přesně za měsíc vypukne nakupovací víkend s obrovskými slevami. Pokud máte od O2 mobilní SIM kartu, pevnou linku nebo ADSL internet, rozhodně si nenechte slevy zbytečně ujít.

Věrnostní program O2 Extra výhody nabízí všem zákazníkům O2 (nejen majitelům mobilních telefonů) zajímavé slevy u řady partnerů po celé republice. Od listopadu můžete využívat slevy v několika nových prodejnách – hračkářství Bambule, Tescoma, AlpinePro a Lékárny Lloyds. K tomu připočítejte ještě slevu na skipass ve 14 lyžařských areálech.

Konkrétně se jedná o 30% slevu na permanentku v šesti skiareálech Snowhill (čtyři v Krkonoších, po jednom na Šumavě a ve Slavkovském lese), na Klínovci, Ještědu a v Zadově, dále pak na Kvildě nebo v Deštném v Orlických horách. Stejnou slevy dostanete ve velkokarlovickém skiareálu Razula, Skiareálu Gruň nebo Kaste Petříkov. V každém skiareálu můžete získat slevu jen dvakrát měsíčně.

Pro příznivce chytrých mobilů je tu pětisetkorunová sleva na HTC One X, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Y nebo Samsung Galaxy mini. U všech zmíněných telefonů garantuje O2 (i bez slevy) nejnižší cenu na trhu, takže se slevou budou opravdu hodně výhodné.

O2 navíc přichystalo pro své zákazníky víkend s ještě výraznějšími slevami u vybraných partnerů. Výhodnější nabídku bude možné čerpat od 7. až 9. prosince 2012. Slevu 20 % na veškeré zboží budou moci zákazníci O2 čerpat v obchodech Esprit. Lékárny Lloyds a obchod s hračkami Bambule nabídnou slevu na veškerý sortiment ve výši 15 %. Až o čtvrtinu výhodnější cenu budou moci zákazníci O2 uplatnit na jeden kus v obchodech C&A.

Konkrétní slevy najdete jednak na webu O2 Extra výhody, jednak ve speciální aplikaci, kterou jsme pro vás otestovali zde.

Reklama