Vánoce O2: nový tarif pro rodinu, sleva na nový mobil

Reklama

O2 představilo svou vánoční nabídku. Kromě nového tarifu Spolu pro dvoučlenné rodiny přihodilo slevu na nákup nového telefonu.

Nejprve se podíváme na tarifní novinku. Oblíbený balíček pro rodiny O2 Spolu dostal novou variantu, ve které stačí, když má rodina pouhé dva členy. Místo třetího člena si ovšem musíte pořídit internetový tarif. Výsledný balíček pak stojí 1 999 kč měsíčně a obsahuje tedy dva neomezené tarify se sdílenými 3 GB dat, k tomu O2 TV a Internet na doma.

Když už zmiňujeme Internet na doma, jeho zákazníkům O2 navýší na listopad a prosinec přenosovou rychlost na maximum. Přesná hodnota závisí na lokalitě, teoreticky se ale můžete těšit až na 100 Mb/s.

Předplacenkáři získají ke každému prosincovému dobití 5 GB dat zdarma. V listopadu i prosinci pak za dobití obdrží slevu na nákup nového mobilu ve výši 500 Kč.

Sleva na mobil je bezpochyby hlavním lákadlem letošních Vánoc. Týká se totiž všech zákazníků, kteří si zřídí novou nebo prodlouží stávající službu. Slevy se týkají vybraných telefonů Samsung a Huawei a také herní konzole Xbox. Přesnou výši shrnuje následující tabulka.

Reklama