Vánoce T-Mobile: Data, data, telefony

Reklama

T-Mobile naděluje pod letošní stromeček hromady dat, což určitě v době home officů a domácího vzdělávání potěší. Aby byly i nějaké tvrdé dárečky, přidává k tomu telefony za korunu.

Zákazníci s poslední generací Můj tarif s datovým objemem 1,5 až 16 GB, dostanou trvale od 29. října do svého tarifu data navíc. Není potřeba se nijak registrovat, nemusíte se bát ani zvýšení ceny. Data jsou k dispozici v mobilní aplikaci Můj T-Mobile, je potřeba si je každý měsíc vyzvednout.

Například Můj tarif M (neomezené volání a SMS) s 1,5 GB naroste měsíčně 0,5 GB. K tarifům s objemem 2–7 GB přihodí T-Mobile 1 GB měsíčně. Surfaři s měsíčním limitem 12 a 16 GB dostanou přidáno dokonce 3 GB. Vylepšení platí jak pro zákazníky z řad domácností, tak pro drobné podnikatele a živnostníky. Navýšení se týká také tarifů Můj Student. Mladí zákazníci si tak budou moci užívat 8 GB (dosud 7 GB) nebo 22 GB (dosud 17 GB).

V listopadu a prosinci přináší T-Mobile svou oblíbenou akci: k novému smartphonu druhý za korunu. Stačí uzavřít nebo prodloužit svou stávající smlouvu na dva roky a sáhnout po přístroji ze speciální vánoční nabídky. Ke koupi jakéhokoliv nového telefonu se smlouvou, ať už on-line, či na prodejně nebo prostřednictvím zákaznického centra, dostane každý ještě 24 GB na dva roky zcela zdarma.

V listopadu si mohou zákazníci vybírat ze dvou zvýhodněných párů chytrých telefonů značky Xiaomi. K Xiaomi Redmi Note 9 PRO se základní cenou 7 998 Kč přibalí T-Mobile model Xiaomi Redmi 9AT 32 GB za 1 Kč (standardní cena 2 999 Kč). Například s paušálem Můj tarif M (neomezené volání a SMS) a neomezeným internetem v mobilu SD, přijde dvojice telefonů jen na 4 999 Kč (dotace 3 000 Kč). Druhým zvýhodněným párem je Xiaomi Mi 10T 128 GB (cena 12 998 Kč) s Xiaomi Redmi 9 64 GB za kačku (standardní cena 4 799 Kč). V prosinci se zákazníci mohou těšit na nabídku od některého z dalších výrobců.

K nově uzavřeným nebo prodlouženým smlouvám na televizní služby od T-Mobile na 24 měsíců (tarif S a vyšší) můžete koupit hned trojici UHD televizorů značky Philips za mimořádné ceny. Zákazníci mohou vybírat z přístrojů s úhlopříčkou 43, 50 a 58 palců.

Noví i stávající uživatelé T-Mobile televize (IPTV) mají zcela zdarma k dispozici až do 15. ledna 2021 kompletní Videotéku, která nabízí téměř 1 000 hodin filmů, seriálů nebo dokumentů. Kromě toho nabídne T-Mobile od 1. prosince do 17. ledna všem divákům ochutnávku vybraných kanálů z vyšších programových tarifů.

A kdo ještě nemá pevný internet pro zřízení T-Mobile televize, může až do konce roku využít speciální nabídku, během prvního půlroku 299 Kč měsíčně za nejvyšší dostupnou rychlost.

Za každé dobití předplacené karty zákazník získá 10 GB dat zdarma, stačí si je vyzvednout do sedmi dnů v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Platnost balíčku je 30 dnů od aktivace. Navíc T-Mobile nabídne roční datový balíček s objemem 12 GB (1 GB na každý měsíc) se slevou 50 %, tedy za 499 Kč, který lze zakoupit i v podobě poukazu jako dárek pod stromeček.

Reklama