Vánoce u O2: sleva na televizi, mobil za korunu, hromady dat

Reklama

O2 odtajnilo svou vánoční nabídku. Zahrnuje slevu na televizi, kterou ocení všichni, kdo ještě nevyřešili přechod na DVB-T2. Dále je připravena vánoční dotace na mobily a pro předplacenkáře hromady dat.

Do vánoční nabídky O2 zařadilo tři neprodávanější velikosti obrazovek – 43 palců (108 cm) za 199 Kč měsíčně, 55 palců (138 cm) za 279 Kč měsíčně a 65 palců (163 cm) za 359 Kč měsíčně. Splátky jsou bez navýšení a jsou rozloženy na 48 měsíců. Vánoční nabídku O2 nepodmiňuje novým závazkem ani jeho prodloužením. Nabídku mohou využít všichni noví i stávající smluvní zákazníci O2 TV včetně těch, kteří využívají výhodnou kombinaci služeb v balíčku O2 Spolu. V tom navíc získají až do léta 2020 přístup k prémiovému obsahu na stanicích HBO zdarma

Pro nové i stávající zákazníky mobilních tarifů připravilo O2 bonus až 4 tisíce korun na mobilní telefony Samsung a Huawei. Výše bonusu závisí na využívaném nebo nově pořízeném tarifu. Přehled všech modelů a všech bonusů je k dispozici na webu O2.cz. Za zmínku ale stojí např. Samsung Galaxy A10, který lze při nejvyšším bonusu získat už za symbolickou korunu.

Každý, kdo si nově pořídí předplacenou kartu GO, získá navíc až 40 GB dat zdarma. Za každé dobití ve výši alespoň 200 Kč získají zákazníci zdarma na webu www.odmenazadobiti.cz balíček 5 GB dat na 7 dní. Nabídku je možné využít opakovaně až do konce roku.

Reklama