Vánoce u O2: tisícovkové slevy, nová sluchátka

Reklama

Za každou službu, kterou u O2 využíváte, nebo si stihnete zřídit, dostanete slevu 1 000 Kč. Tu navíc můžete někomu darovat. Nebo využít na nákup sluchátek O2 Pods+.

Slevový voucher zákazníci získají v mobilní aplikaci Moje O2, konkrétně na ně čeká v benefitním programu O2 Radosti. Zde také najdou novou možnost zaslat slevu svým nejbližším. O2 Radosti nabízejí zákazníkům O2 nejen o Vánocích, ale i v p růběhu celého roku, atraktivní slevy a výhody ze světa O2.

Jednotlivé slevy na produkty se nesčítají a každou lze uplatnit pouze na jeden nákup. Slevu je možné uplatnit na oblíbené modely tabletů, notebooků, telefonů a dalšího příslušenství buď přímo v kamenné prodejně, nebo v e-shopu.

Slevový voucher platí i na novinky letošních Vánoc – bezdrátová sluchátka O2 pods+ a multinabíječku O2 Power HUB. Balíček lze nechat doručit kurýrem až domů, nebo si ho vyzvednout na jedné z více než 170 značkových O2 Prodejen.

Nová sluchátka i nabíječka

Designové O2 pods+ mají podobu „špuntů“ a na výběr je ze tří velikostí nástavců. Uživatel má možnost si vybrat ze tří režimů poslechu: vedle běžného režimu je k dispozici i režim propustnosti a režim inteligentního potlačení hluku.

Výrazné jednorázové zvuky, jako jsou klaksony aut nebo houkání sanitky ale sluchátka z bezpečnostních důvodů propouští. Pokud chce uživatel slyšet okolí, aniž by si musel sluchátka vyndat z uší, pak je ideální režim propustnosti. Při přepínání režimů sluchátka na změnu upozorní prostřednictvím hlasového oznámení.

Kromě sluchátek operátor O2 představuje i multinabíječku O2 Power HUB. Rodinná nabíjecí stanice umožňuje rychlé nabíjení až čtyř zařízení najednou a chrání proti přetížení, přehřátí i zkratu. O2 Power HUB má dva USB-C a dva USB-A porty.

Obě novinky vyjdou po uplatnění voucheru na 499 Kč.

Reklama