Vánoce u O2: voucher za každou službu, odměna pro klienty Airbank

Reklama

O2 letos o Vánocích naděluje tisícikorunové vouchery na zboží z nabídky O2. Najdete je v aplikaci Moje O2 a operátor vám přidělí voucher za každou službu, kterou u něj používáte. Další dárek můžete získat i mimo Vánoce a má podobu třísetkorunové odměny za využívání účtu u AirBank.

Voucher na 1 000 Kč získáte za každou využívanou službu, jako je hlasové volání, digitální televize nebo internet. Každý voucher můžete využít při koupi jednoho zařízení z nabídky O2. Odměnu 300 Kč pak operátor vyplatí, pokud u něj utrácíte měsíčně aspoň 600 Kč a máte při tom účet u AirBank, na který vám každý měsíc dorazí aspoň 10 000 Kč z jiných než vašich účtů.

Pokud zákazníci O2 zkombinují obě odměny, mohou mít třeba nejnovější iPhone 15 5G se 128 GB prakticky za půlku. Z ceny 23 989 Kč se nejprve odečte vánoční slevový voucher 1 000 Kč. Poté stačí v tomto případě zaplatit rovnou při nákupu půlku a zvolit splátky bez navýšení na 36 měsíců. Jednotlivá splátka pak bude rovných 300 Kč měsíčně, což znamená, že ji plně pokryje pravidelná odměna za aktivní využívání služeb O2 a Air Bank.

 

Reklama