Vánoce u T-Mobile: Deezer, Voyo, slevy

Reklama

Do Vánoc zbývají skoro dva měsíce, T-Mobile už se ale nyní snaží zaujmout nabídkou vánočních výhod. Těšit se můžete zejména na multimediální obsah – hudbu a filmy, nezapomnělo se ani na slevu na zařízení či speciální Appventní kalendář.

První vánoční dárek zahrnuje službu Deezer, kterou T-Mobile exkluzivně pro své zákazníky připravil v české edici. Jedná se o službu pro online streamování hudby, obsahuje 25 milionů skladeb a k dispozici je za měsíční paušál. Zákazníci T-Mobilu musí poslat SMS s textem DEEZER na 4603 nebo navštívit samoobsluhu Můj T-Mobile. Následně se ještě musí registrovat na www.deezer.com/sync/tmcz. Při první aktivaci služby dostane každý uživatel 15 dní na vyzkoušení zdarma. V rámci speciální nabídky navíc všichni klienti, kteří si do 31. prosince letošního roku prodlouží nebo aktivují tarif S námi síť nesíť a vyšší (včetně podnikatelské varianty), získají bezplatný přístup ke službě Deezer na šest měsíců. Pro ostatní platí zvýhodněná cena 129 Kč/měsíc.

Za stejnou cenu, 129 Kč měsíčně, můžete získat také přístup k videoarchivu Voyo obsahujícímu více než dva tisíce filmů a seriálů. Nabídka platí do 31. ledna 2014 a k jejímu využití stačí do tohoto data na stránce www.t-mobile.cz/voyo vygenerovat slevový kód a uplatnit jej při registraci na www.voyo.cz/tmobile.

To ale ještě pořád není všechno, jak říkávají telemarketingové hvězdy. T-Mobile dále nabízí slevy na telefony a tablety. U vybraných přístrojů snižuje cenu nejmíň o 1 000 Kč a nabízí nákup na splátky s prvotní cenou 1 Kč. Akce se týká zařízení Sony Xperia tablet Z, Sony Xperia M, Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy Tab 3, Samsung Galaxy S4 a Samsung Galaxy  S3 mini, a platí do konce letošního roku.

Operátor také připravuje tzv. Appventní kalendář, v jehož rámci bude od 18. listopadu všem svým zákazníkům denně na www.t-mobile.cz/vanoce nadělovat speciální dárek v podobě aplikace nebo hry do smartphonu či tabletu. Dále vyvíjí speciální aplikaci pro charitativní organizaci Dobrý anděl, jejímž prostřednictvím usnadní společensky zodpovědným zákazníkům přispívat potřebným.

T-Mobile zároveň ještě v předvánočním období zahájí prodej horké novinky iPad Air Wi-Fi + Cellular s podporou LTE, který bude mít do Vánoc exkluzivně jako jediný z operátorů. S ohledem na omezené zásoby je nabídka určena stávajícím i novým zákazníkům k datovému tarifu na dobu určitou. Stávající klienti mají navíc možnost pořízení iPadu na splátky bez navýšení již od 1 Kč. 

Reklama