Vánoce u T-Mobile: dotace, data, mobily za korunu

Reklama

T-Mobile zveřejnil svou vánoční nabídku. Je založená hlavně na dotacích na telefony a jiná zařízení. Předplacenkáři zase dostanou data na dobití zdarma.

Produkty z portfolia značky Samsung zákazníci pořídí až o 7 000 Kč levněji, případně mohou využít akci s druhým telefonem za pouhou 1 Kč a ušetřit až 14 000 Kč. Dotace se přitom nevztahuje jen na mobilní telefony, ale na celou řadu další domácí elektroniky. Kompletní přehled najdete na webu www.t-mobile.cz/vanoce.

Exkluzivní nabídka čeká o Vánocích na zákazníky, kteří si zakoupí některý z modelů iPhonu v kombinaci s chytrými hodinkami Apple Watch. Od poloviny listopadu až do Vánoc budou moci získat jedno ze zařízení za 1 Kč a obě tak už od 12 999 Kč.

Za každé dobití předplacené karty částkou alespoň 250 Kč získají balíček 1 GB dat zdarma a neomezené volání do sítě T-Mobile na 30 dnů zdarma. Dobít kartu mohou jakkoliv a kdekoliv, odměnu si vyzvednou přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

Na nové zákazníky T-Mobile TV čeká zvýhodněná cena už od 99 Kč a k tarifu M a vyššímu získají balíček HBO Základ na tři měsíce zdarma. Optický internet a DSL připojení pak pořídí zákazníci v nejvyšší rychlosti za 299 Kč na prvních šest měsíců od zřízení služby.

Reklama