Vánoce u T-Mobile: druhé zařízení za korunu

Reklama

T-Mobile představil svou letošní vánoční akci. Za prodloužení stávající nebo uzavření nové získáte možnost koupit si dvě zařízení téměř za cenu jednoho. Výhod se dočkají i majitelé předplacenek.

Každý, kdo si uzavře novou smlouvu na mobilní hlasové služby na 24 měsíců, nebo si o stejnou dobu prodlouží smlouvu stávající, získá možnost koupit si výhodnou dvojici telefonů. V listopadu se jedná o mobily značky Samsung, kdy za první zaplatíte plnou cenu, druhý dostanete za symbolickou jednu korunu. Druhým přístrojem mohou být také chytré hodinky. Podle zvolené kombinace tak ušetříte až 18 499 Kč.

Pro zákazníky, kteří k prodloužení smlouvy nepotřebují nový telefon, připravil T-Mobile nabídku elektroniky do domácnosti. Tarifní dotace se vztahují na nové televize Philips nebo notebooky Acer a využít je mohou i podnikatelé.

O dárky nepřijdou ani majitelé předplacených karet, na které čeká odměna v podobě neomezených dat a neomezeného volání na týden na čísla značky T-Mobile za každé dobití vyšší než 300 Kč. Zároveň budou moci zakoupit roční datový balíček 24 GB nebo 12x 2 GB s 50% slevou.

Zpestřením letošní vánoční nabídky je T-Mobile adventní kalendář, který bude dostupný od 1.-24. 12. přímo v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Přinese řadu dárků a odměn pro všechny zákazníky bez ohledu na typ využívaných služeb.

Reklama