Vánoce u Vodafonu: 10 GB dat i pro zákazníky konkurence

Reklama

Vodafone rozdává k letošním Vánocům 10 GB dat. Zatímco zákazníci operátora si je mohou nechat nebo darovat vozíčkářům, zákazníci ostatních operátorů je mohou pouze darovat.

Vodafone si zjevně vytkl pro letošní Vánoce jasný cíl – donutit všechny lidi, aby si stáhli jeho aplikaci Můj Vodafone. Právě v ní totiž od 15. 11. každý zákazník najde dárek v podobě 10 GB dat. Pokud se rozhodne ho využít pro sebe, může 10 GB čerpat po dobu aktuálního zúčtovacího období a ještě po celé období následující.

To ale není jediná možnost. Zákazník, který sám data nevyužije (kolik takových asi je mezi lidmi, co jsou schopni si stáhnout aplikaci?). může je prostřednictvím Vodafonu darovat vozíčkářům. Stejnou možnost mají i zákazníci dalších operátorů, kteří si ovšem taky musí stáhnout zmíněnou aplikaci, a data mohou stejným způsobem vozíčkářům darovat.

Pokud vozíčkáři data od Vodafonu chtějí, musí se zaregistrovat na webu www.vodafone.cz/vanoce a samozřejmě být zákazníky Vodafonu. Jakmile akce skončí, operátor data registrovaným vozířkářům rozdělí tak, aby každý dostal 10 GB měsíčně po dobu jednoho roku.

Reklama