Vánoce u Vodafonu: 84 passů zdarma

Reklama

Vodafone se pochlubil svou vánoční nabídkou. Příštích dvanáct měsíců dá všem zákazníkům sedm Vodafone Passů měsíčně zdarma. Navíc opraví displeje rozbité v rámci silvestrovského řádění.

Každý zákazník Vodafonu, který si u operátora koupí v období od1. listopadu do 20. ledna nový telefon. má nárok na jednu výměnu rozbitého displeje zdarma. Nabídka platí v prvních třech měsících od koupě telefonu. Vodafone také nabídne několik přístrojů za korunu.

Hlavním vánočním lákadlem jsou ale Vodafone Passy. Každý firemní i nefiremní zákazník, bez ohledu na to, zda používá paušální program nebo předplacenku, se musí nejprve zaregistrovat v aplikaci Můj Vodafone, a to nejpozději do 20. ledna.

Až do 18 listopadu 2019 si pak může každý měsíc podle své potřeby aktivovat sedm libovolných Vodafone Passů na jeden den. Zájemci mohou využít Social Pass, a to například pro sociální sítě Facebook, Instagram, Snapchat nebo Twitter. Další možností je Video Pass, který zahrnuje YouTube, Netflix, Sledování TV a dalších 15 aplikací. Music Pass se hodí třeba pro služby Apple Music či Spotify a podobně poslouží také Chat Pass, který se týká například aplikací WhatsApp a Facebook Messenger.

Úplnou novinkou bude Cloud Pass, který Vodafone spouští 19. listopadu. Díky němu si každý bez ohledu na množství dat v mobilu může kdykoliv zálohovat dokumenty, fotografie nebo třeba videa v aplikacích Google Drive, Dropbox, OneDrive a Box.

Reklama