Vánoce u Vodafonu: data, filmy, telefony

Reklama

Vánoční nabídka Vodafonu obsahuje především data zdarma, mobilní i pevnolinková. Zákazníci s televizí mohou sledovat vánoční pohádky. Všichni pak dostanou slevy na telefony.

Prvním dárkem z červené vánoční kolekce jsou neomezená mobilní data na měsíc zdarma. Využít je mohou majitelé tarifů i předplacených karet s aktivním měsíčním datovým balíčkem. Kdo si chce dárek vyzvednout, může to udělat od 12. listopadu do 31. ledna 2021 na webu vodafone.cz/vanoce. Zákazníci s tarifem Vodafone Neomezený, který už neomezená data obsahuje, budou mít od 12. listopadu do 31. ledna vypnuté zastropování rychlosti na 10 Mb/s.

Každý, kdo si pořídí pevné internetové připojení, bude ho mít na tři měsíce zdarma. Zdarma bude i vánoční část videotéky. Všichni zákazníci Vodafone TV (včetně tarifu Klasik, kde videotéka není pevnou součástí) v ní najdou zhruba 50 oblíbených vánočních příběhů, filmů a pohádek. Některé klasické pohádky, jako Popelka a S čerty nejsou žerty, budou už dostupné i ve špičkové kvalitě obrazu – rozlišení 4K. Není potřeba se o nic starat, vánoční sekce se zobrazí automaticky a její obsah lze přehrávat opakovaně, nic navíc se neúčtuje. Filmy přibudou i zákazníkům UPC TV. Zároveň bude možné získat kanály televize HBO na 1 měsíc se 100% slevou, a to aktivací na telefonní lince nebo v prodejně Vodafonu.

Nechybějí ani vánoční slevy ve výši až 4 000 Kč, a to třeba na telefony od společností Apple a Samsung. I během Vánoc budou děti trávit čas na internetu. Rodiče, kteří jim chtějí dát volnost a přitom vědět, že jsou děti v pořádku a že třeba nenavštěvují nevhodné internetové stránky, mohou využít aplikaci Vodafone Family Security. Jen za 49 korun měsíčně je k dispozici až pro 6 zařízení.

Reklama