Vánoce u Vodafonu: slevy na zařízení, tarify i televizi

Reklama

Vodafone ukázal svou vánoční nabídku pro rok 2023. Obsahuje slevu ve výši 5 000 Kč na nová zařízení, nabídku recyklovaných iPhonů, výhodnější cenu za tarif i možnost získat televizi zdarma.

Ať už jde třeba o herní konzoli Sony PlayStation 5 nebo nový televizor, který potěší celou rodinu. Na tato zařízení i chytré telefony, tablety, notebooky nebo chytré hodinky je možnost využít slevu až 5000 Kč ke každému telefonnímu číslu, dostupná je jak pro nové, tak pro stávající zákazníky. Nově mohou i mladí a studenti do věku 26 let získat slevu na zařízení ve výši až 5000 Kč k neomezeným tarifům #jetovtobě Super+ a Premium 5G. A to třeba na nový Samsung Galaxy Z Flip 256 GB nebo chytré hodinky.

Vodafone také dává druhý život telefonům iPhone. To znamená, že použitá certifikovaná zařízení vrací do oběhu s dvouletou zárukou a tím šetří planetu i peněženky zákazníků a zákaznic. Konkrétně jde nyní o model iPhone 12 64GB za 13 601 Kč a nově pak od prosince o model iPhone 13 mini 128GB za 16 001 Kč. I tady ovšem platí možnost slevy ve výši až 5000 korun ve spojení s neomezeným tarifem.

Neomezený mobilní tarif Super+ lze nově získat za výhodnější cenu, a to napořád. Kdo si tarif koupí spolu s pevným internetem od Vodafonu, získá ho už dokonce o více než 240 Kč levněji, jen za 755 Kč měsíčně. K předplaceným kartám jsou připraveny až dva týdny neomezených mobilních dat zdarma.

Pro všechny zákazníky Vodafone TV je připravený ve Videotéce dárek v podobě exkluzivního obsahu z produkce HBO a HBO Max. Každý adventní víkend si tak mohou příjemně zkrátit čekání na Ježíška v sekci Vánoce na Max. Zákazník, který nemá službu Vodafone TV a koupí si chytrý televizor Sony, získává službu na tři měsíce zdarma.

Pro velký zájem také Vodafone prodlužuje akční nabídku, kdy si zákazníci mohou pořídit pevné internetové připojení jen za 299 Kč měsíčně. Akce se týká i prémiové gigabitové rychlosti.

Reklama