Vánoce u Vodafonu: tarif pro přátele, data za babku

Reklama

Vodafone představil svou předvánoční nabídku. Novým i stávajícím zákazníkům nabízí s výraznou slevou tarif pro jejich přátele či partnery. Kdo má raději data, může si za pár korun pořídit balíček s 500MB FUP. Nezapomnělo se ani na majitele předplacenek.

Každý zákazník Vodafonu, který již používá nebo nově aktivuje tarif s minimálním plněním 690 Kč (sem se zahrnuje jak cena tarifu, tak případných dalších služeb), může si pořídit jeden tarif Red do sítě pro partnera. Ten vychází z tarifu Red do sítě, který nabízí neomezené volání a SMS v síti Vodafone, 130 minut na volání do ostatních sítí a 150 MB dat. Běžná cena tohoto tarifu činí 499 Kč, v rámci vánoční akce ho můžete pořídit za 299 Kč měsíčně.

Zákazníci Vodafonu dále získají 500 MB dat měsíčně za 90 korun, se kterými budou moct už brzy využít vysokorychlostní Turbo Internet* v prvních regionech. Tarif si může pořídit každý, kdo používá, nebo si aktivuje některý z tarifů s minimálním měsíčním plněním 249 korun. Nabídka platí se smlouvou na 2 roky.

V rámci Vánoc se Vodafone rozhodl propagovat také svou Kartu pro partu, předplacenku s voláním za 1,90 Kč/min až pro čtyři kamarády. Firemní zákazníci se mohou těšit na slevu 500 nebo 1 000 Kč na nákup mobilu či tabletu. Konkrétní podmínky závisejí na výši útraty.

Reklama