Vánoce u Vodafonu: Televize zdarma, tři dny rychlých dat

Reklama

Vodafone  letošních Vánocích vylepšuje seniorský tarif, přidává všem zákazníkům tři dny rychlých dat zdarma, poskytuje slevu na nové zařízení a dává televizi zdarma.

Zákazník starší 60 let si může v rámci tarifní nabídky 60+ pořídit za 299 Kč měsíčně 250 minut volání do všech sítí, neomezené SMS a 3 GB dat. K tomu Vodafone přidává bezplatný online kurz Digitální odysea, ve kterém se mohou senioři seznámit s mnoha funkcemi chytrých telefonů.

Noví zákazníci získají televizní balíčky Klasik nebo Komfort na tři měsíce zdarma, platí jen pronájem set-top-boxu v ceně 70 Kč měsíčně. Na každé telefonní číslo čeká sleva až 5000 korun na zařízení, a to při pořízení kombinované nabídky služeb. Sleva platí na telefony, ale také třeba na tablet, herní konzoli PlayStation nebo notebook a televizor.

Ke změně došlo i v tarifní nabídce. Nyní si navíc u základního tarifu Neomezený Basic, ale i Neomezený Super zájemci mohou aktivovat zdarma datové ZRYCHLENÍ NA MAXIMUM. Neomezenou rychlost mohou využít vždy tři libovolné dny v měsíci, aktivuje se v aplikaci Můj Vodafone nebo přes webovou samoobsluhu. Možnost zrychlení tarifů zůstává už trvale.

 

Reklama