Vánoční dárky od T-Mobile: volání zdarma, sleva na internet

Reklama

Jako první letos s vánoční nabídkou přispěchal T-Mobile, i když do Štědrého dne máme ještě bezmála dva měsíce. V souladu s heslem Našim to nejlepší rozdá dárky nejen novým zákazníkům, ale i těm stávajícím. Podívejte se, co všechno můžete od svého operátora získat, abyste třeba něco neprošvihli.

Všichni stávající majitelé tarifů S námi 390, 590 a 790 získají volání do vlastní sítě na tři měsíce zdarma. Stačí, když pošlou SMS se slovem VANOCE na telefonní číslo 4603. Noví zákazníci (včetně těch, kteří prodlouží smlouvu) jsou na tom ale přeci jen o něco lépe, získají totiž stejnou výhodu na rok.

Zákazníci s vyššími tarify, tzn. S námi 990, 1490 a 3290, už mají bezplatné volání do sítě T-Mobile standardně. Aby nepřišli zkrátka, operátor jim sleví 30 % z paušálního poplatku na dva nebo tři roky. To se ale týká jen nových a prodlužujících zákazníků při uzavření závazku, stávající majitelé vyšších tarifů ostrouhají.

Škodní naopak nebudou lidé s předplacenými kartami Twist. Stačí do konce ledna dobít libovolnou částkou a okamžitě získají volání do všech sítí za 2,50 Kč/min. Stačí jen před dobitím odeslat aktivační SMS ve tvaru NASIM SAZ na číslo 4603. Pokud dobijete částkou alespoň 300 Kč, budete volat levněji čtyři týdny, v jiných případech bude výhoda platit na týden.

V prodeji dokonce naleznete speciální vánoční Twist kartu, která má tuto cenu za volání aktivní na tři měsíce bez jakýchkoli dalších podmínek. Nemusíte ji nijak aktivovat, nemusíte pravidelně dobíjet, prostě nic.

Dalším dárkem je libovolný internetový tarif se čtvrtinovou slevou po celou dobu trvání smlouvy. Pokud právě nadšeně běžíte do nejbližší prodejny, ještě chvíli počkejte, výhoda platí až od 1. listopadu.

A pokud chcete telefon, můžete získat nejprodávanější kousky s extra vánoční slevou. Za zvýhodněné ceny bude k mání Samsung Galxy Mini 2, HTC Desire X, HTC Desire C a Samsung Galaxy S II. Stačí si jen zvolit jakýkoliv z tarifů S námi nebo k hlasovému tarifu přidat datový balíček pro internet v mobilu.

Živnostníci či podnikatelé, kteří využívají služby T-Mobile, obdrží v listopadu dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup telefonu či datového zařízení u T-Mobile, nebo u partnera Comfor. Slevu lze využít při uzavření nové smlouvy na dobu určitou. Pokud podnikatel zvolí tarif Grand v síti nebo Grand do všech sítí, ušetří 30 % z měsíčního paušálu po celou dobu trvání smlouvy. Navíc i živnostníci mohou využít 25% slevy na datové paušály Internet na cesty (včetně balíčků 2v1) a Internet Komplet.

Reklama