Vánoční nabídka Vodafone: video a sociální sítě zdarma

Reklama

Vodafone postavil svou vánoční nabídku na nedávno představených datových balíčcích. Do konce ledna nabídne balíček pro sociální sítě a video zdarma.

Nejprve si připomeneme, o co v případě balíčků Pass jde. Vdoafone představil celkem čtyři: Video Pass, Social Pass, Music Pass a Chat Passs. Všechny fungují jako neomezené za dvou podmínek: jednak je to používání daných služeb přes aplikaci (nikoliv přes webové stránky), jednak je to existence univerzálních dat v rámci tarifu. Jakmile své tarifní FUP vyčerpáte, přestane fungovat i balíček.

Vodafone Video Pass (YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO, Stream.cz, Seznam Zprávy, Pohádky, SledováníTV; Později Vodafone přidá například DIGI2GO, Lepší.TV, Horizon Go, Kuki TV).

Music Pass (Apple Music, Deezer, Tidal, MusicJet, Evropa 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Dance Radio, Youradio, Pigy.cz, Radio Zet; Později Vodafone přidá například Spotify).

Vánoce přicházejí

Vánoční nabídka spočívá v tom, že kdokoliv může do konce ledna využívat Video Pass a Social Pass, tzn. věci jako Youtube, Facebook, Instagram, Netflix, HBO Go apod.

Kromě toho spouští Vodafone slevové kombinace:

Kombinace Cena do konce ledna Cena od února
 Video + Social  0 Kč
 Video + Social + Music  99 Kč  299 Kč
 Video + Social + Music + Chat  198 Kč
 Video + Music + Chat  299 Kč

Velkou výhodu přináší Vodafone PASS zákazníkům, kteří využívají sdílený tarif Red+, ti totiž mohou za jednu cenu využívat balíček všichni čtyři.

O Vánocích nepřijdou zkrátka ani zákazníci, kteří nevyužívají tarif, který je potřeba k aktivaci Vodafone Social Passu. Získají navíc ke svému běžnému tarifu ještě 2 GB dat na měsíc zdarma, anebo balíček Komplet v síti fix s 50% slevou na 6 měsíců (124,50 Kč za měsíc po slevě).

Balíčky Vodafone PASS jsou kombinovatelné s tarify Naplno, Red LTE, Red+, Smart, Start 100/200 a 500 minut jak pro firemní, tak nefiremní zákazníky, s tarifem Jetovtobě a s Balíčky k předplaceným kartám Komplet v síti a Komplet do všech sítí. Fungují i s tarify Red Profi pro firemní zákazníky.

Reklama