Vánoční nákupy? V pohodě z mobilu! [aplikace]

Reklama

Nemáte rádi nakupování mezi hromadami lidí v obchodech? Nainstalujte aplikace populárních elektronických domů a Ježíška odbavíte z pohovky u sledování TV!

Mall.cz

Přehledná aplikace Mall.cz nabízí potřebný komfort pro nákupy, kontrolu objednávek a přihlášení k vašemu zákaznickému účtu. Procházení katalogem je bleskové, ukazuje se akční zboží a další detaily. Aplikace není pro Windows Phone.

Ke stažení: Android, iOS

mallapp_4mallapp_3mallapp_2

Alza.cz

Kvalitní a svižná aplikace pro procházení obchodu Alza.cz podporuje přístup k účtu zákazníka, snadné filtrování a práci se zbožím, zkrátka veškerý komfort v mobilu a tabletu. Pokud utrácíte u zeleného Alzáka, musíte aplikaci mít! Chválíme za aplikaci pro Windows Phone.

Ke stažení: Android, iOSWindows Phone

alzaapp_2alzaapp_3alzaapp_4

CZC.cz

Také obchod CZC má mobilní aplikaci, ale jen pro Android. Červeně orámovaná aplikace podporuje našeptávání produktů při jejich zadávání, nechybí podrobné informace o produktech, přihlášení k účtu apod.

Ke stažení: Android

czcapp_4czcapp_3czcapp_2

Kupi.cz

Praktická aplikace vám pomůže najít výhodné ceny zboží, které chcete koupit! Kupi.cz se specializuje na hromadění informací o slevách na zboží v řetězcích různých značek. Podle polohy vašeho počítače nebo mobilu najde slevy v okolí a vy tam můžete vyrazit. Mobilní aplikace umí to samé jako webové rozhraní – prohledávat databázi a najít akční výrobky.

Ke stažení: Android

KupiCZ_1KupiCZ_2KupiCZ_8

Reklama