Vánoční tipy: vyberte zajímavé mobilní příslušenství

Reklama

Chcete pod stromeček darovat sluchátka k mobilu nebo jiný doplněk? Nabízíme výběr zajímavého příslušenství, které jsme testovali a můžeme doporučit.

Sluchátka Gamdias Eros

Atraktivní uzavřená sluchátka za pár stovek můžete použít s tabletem, mobilem nebo počítačem. Sluchátka Gamdias potěší ergonomií, překvapí čistým zvukovým projevem se solidními basy. Zamířeno mají na hráče. Celá recenze.

Handsfree BlueTrek Mini+

Ušetřete si námahu při dlouhodobém telefonováním použitím bluetooth handsfree. Sluchátko BlueTrek odvede dobrou práci a to jej na uchu skoro neucítíte. Celá recenze.

Pouzdro Samsung S-View

 

Zajímavé flipové pouzdro nabízí informace a příjem hovorů bez nutnosti otevírání. Na výběr je z několika barev, kvalitní zpracování zaručeno. Celá recenze.

Sluchátka ifrogz

Nejste spokojeni s peckami od výrobce vašeho mobilu? Poohlédněte se po špuntech ifrogz, které za málo peněz docela slušně zahrají. Vybírat můžete z několika barevných variant, s mikrofonem na kabelu nebo bez něj. Celá recenze.

Klávesnice ZAGGkeys FLEX

Pro psaní na tabletu se hodí externí klávesnice. Bezdrátová klávesnice ZAGGkeys vám zadávání znaků usnadní, navíc má tlačítka rychlých voleb a součástí balení je stojánek na tablet. A to už stojí za pozornost! Celá recenze.

Reklama