Velikonoce u O2: dvojnásobná výhoda + soutěž o plavbu jachtou

Reklama

O2 zahájilo velikonoční akci pro své zákazníky s předplacenými kartami. V průběhu konce března a začátku dubna získají za jakékoliv dobití hned dvě odměny za dobití. Kromě toho mohou soutěžit o týdenní plavbu na jachtě v Chorvatsku.

Každý, kdo od 27. března do 7. dubna dobije svůj kredit na předplacené kartě O2, získá na svůj mobil unikátní SMS kód. Ten pak stačí zadat na webu www.odmenazadobiti.cz. Tam si pak vybere jednu z odměn, načež mu na mobil dorazí druhý SMS kód pro vyzvednutí druhé odměny. Mezi výhody patří volání v síti O2 zdarma, SMS v síti O2 zdarma či sleva 30 % na Internet v mobilu.

Získat dvojí výhodu je jednoduché: po dobití obdrží zákazník SMS s kódem, zadá jej na www.odmenazadobiti.cz a po výběru první odměny obdrží ihned SMS s dalším kódem, s pomocí kterého si vyzvedne svou druhou odměnu. Pokud se zákazník po dobití zaregistruje, vstupuje také do tipovací soutěže o Hlavní odměnu. Tou je v březnu týdenní plavba na jachtě v Chorvatsku pro šest osob, v dubnu pak poukaz na nákup sportovní výbavy za 100 000 Kč v prodejnách Intersport.

Reklama