Velká únorová revoluce 2012: Android poráží Windows Phone

Reklama

Ani třeskuté mrazy nezabránily v urputném testování všemožných telefonů, systémů, srovnávání parametrů. Rozbili jsme Gorilla Glass a ohlédli se do mobilní minulosti. Věděli jste, že chytré Nokie stály přes 20 000 Kč?

Nejzajímavější mobily února

 

HTC Radar: velmi dobře těsnící okna

Pokud hledáte telefon s Windows Phone a netoužíte po Nokii, zkuste tohle HTC. Odmění se vám tenkou konstrukcí, kvalitním displejem a výkonným hardwarem. Smířit se musíte s nudnějším designem, negativa hravě převáží nabitý systém Windows Phone 7.5 Mango.

Související článek: Levné Windows Phone telefony existují, tady jsou!

Samsung Galaxy Y: levný Android pro omladinu

Operátor O2 má tento Samsung v nabídce a chlubí se jím v kampani na chytré telefony. Je suverénně nejlevnějším Androidem operátora, poskytuje rychlá data a Wi-Fi, takže sociální sítě budou stále pod kontrolou.

LG Optimus Hub: lehce povadlá slunečnice

LG Optimus Hub se zařadí do třídy levnějších Android telefonů. Že se v této oblasti výrobce vyzná, dokázal před časem výborným Optimem One. Stane se novinka s označením Hub stejně úspěšnou? Startovní pozici má rozhodně těžší. Konkurence už je dnes mnohem lépe připravená.

Samsung Galaxy W: hodně povedený Android

Naše první nadšení ze setkání s tímto členem Galaxy rodiny ani po recenzi neopadlo. Telefon neudělá vrásky na čele mobilním fanouškům, kteří chtějí kvalitní displej, hardwarový výkon, paměť, multimédia, solidní výdrž a hlavně sympatickou cenu.

Související článek: Kdo obstojí ve srovnání – Samsung vyzývá HTC, LG, Sony Ericsson

Prada Phone by LG 3.0: testováno na ženách

Nejnovější telefon od LG budí pozornost nejen u žen. Ladné tvary tmavé konstrukce a obří displej nejsou tak obvyklé, logo světoznámé módní značky na mobilu taktéž. Jak se s Pradou žije, to jsme se snažili zjistit u drahých poloviček, některé názory nepřekvapily.

Huawei Ideos X3: barevné rozjímání

Telefony Huawei se stihli za poslední rok na českém trhu docela zabydlet. Uživatelé si mohli ověřit, že se nejedná o žádnou nespolehlivou značku, naopak mohou těžit z kombinace nižších cen a nadprůměrné výbavy. Je takový i Huawei Ideos X3?

 

Huawei U8350 Boulder: mobil pro trpělivé

Sympatické rozměry, tloušťka do 10 mm, širokoúhlý displej, QWERTY klávesnice. Huawei nevyniká hardwarovými parametry, miluje však veškerou komunikaci, ať už jej chcete trápit na Facebooku, jinde na internetu nebo ho potopíte do stovek SMS zpráv.

Nokia Lumia 710: takhle fotí a natáčí

Novinka Nokie zavítala do redakce a tak jsme zkoušíme schopnosti jejího 5Mpx fotoaparátu. První dojmy nejsou vůbec špatné, zvládá makro i zhoršené světelné podmínky, pro video by se hodil lepší stabilizátor. Vyzkoušejte pohodlné prohlížení fotek v prezentaci!

Nepřehlédněte, další mobilní nášup!

Retro – Nokia N90, N91, N92, N93 – přerostlé multimediální bomby

Konec mobilní nudy, kupte si barevný telefon

Retro – Nokia 3410 bez antény

Duel odolných telefonů – Motorola Defy+ vs. Sony Ericsson Xperia Active

Rodina Xperia – který Sony Ericsson Xperia vám jde k pleti?

Crashtest – rozbili jsme Gorilla Glass na HTC Desire!

Sluchátka nejen pro Nokie Lumie – Nokia Purity Stereo Headset HD by Monster

Retro – nejoblíbenější véčka historie

Retro – LG Chocolate, Viewty, Shine, Prada: stylovky chtěl každý

Srovnání – jak dopadlo hledání levného Windows Phone mobilu?

Nebo vám snad unikly mobilní hvězdy ledna 2012? Tady jsou!

Mobily ledna 2012: co má společného 24 telefonů? My to víme!

Reklama